י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024

היזהרו והזהירו: קמפיין נרחב של כת 'עדי השם' בכל הארץ

70 מסיונרים מרחבי העולם נחתו בישראל והחלו לעבור מבית לבית ברחבי הארץ • היזהרו

צוות מיסיונרים ברחובות קרית מלאכי. צילום: יד לאחים
צוות מיסיונרים ברחובות קרית מלאכי. צילום: יד לאחים70 מיסיונרים שהגיעו במיוחד מקנדה, ארה"ב ובריטניה נחתו בארץ בתחילת השבוע שעבר, והחלו לעבור מבית לבית בשכונות רבות בערים בית שמש, ראשון לציון, תל אביב, קרית מלאכי, רחובות, בני עיי"ש, פתח-תקווה, כפר סבא, בת ים, גדרה וכרמיאל. המיסיונרים פעלו בצוותות ובכל פינת רחוב התפצלו לזוגות, כאשר אחד מהם הוא מיסיונר מקומי הדובר עברית והשני מיסיונר מחו"ל.

למוקד החירום של יד לאחים הגיעו פניות רבות מאזרחים בכל אחת מהערים הללו על מיסיונרים המבקשים להיכנס לבתיהם ולשוחח עמם, וצוותים של עובדי ומתנדבי הארגון הפזורים בכל רחבי הארץ, נשלחו לכל אחד מהמוקדים שאליהם הגיעו המיסיונרים. פעילי יד לאחים הזהירו את האזרחים מפני הכת המסוכנת הפועלת בדרכי מרמה, והזהירו אותם מפני כוונותיהם הזדוניות.

"בכל המקרים מנענו את המשך הפעילות המיסיונרית הנפשעת, וגרמנו למיסיונרים לחזור במפח נפש למרכזיהם, אך אנו עדיין זקוקים לעזרת הציבור שיפקח עיניים ויקרא לנו בכל חשד למפגע מיסיונרי" אומרים ביד לאחים.

הקמפיין המיסיונרי עדיין נמשך וצפוי להיערך גם בשבוע הקרוב, ובמחלקה להצלה ממיסיון של יד לאחים שבים וקוראים לציבור לחייג בכל שעה למוקד החירום של הארגון ולדווח על כל פעילות מיסיונרית, בטלפון 1800-620-640

יד לאחים מסיונרים עדי השם קרית מלאכי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד