1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. אקטואליה

חגיגה בגלצ: ברכת הרב התקיימה והוא הגיע לסדר קידושין • צפו

גם מצד החתן וגם מצד הכלה דבקו לאחרונה במחזיר בתשובה שהתפרסם בחודשים האחרונים. אחות החתן משתתפת בשיעוריו והכלה הגיעה גם היא לאחרונה וביקשה את ברכת הרב שהגיע לחופה וסידר קידושין • "זה היה אתגר מצד בני המשפחה להביא את הרב לחתונה" מספרים ל'בחדרי' • צפו
איציק מן, ג' ניסן תשע"ח 19/03/2018 13:53

יחצ הרב יגאל כהן בחופת הזוג. צילום: אוראל סברן, נווה אביאניגיא אלקבץ בנו של מפקד 'גל"צ' התחתן אמש (ראשון) בשעה טובה ומוצלחת עם בחירת ליבו אנסטסיה ממונוב.

בסידור חופה וקידושין כובד הרב יגאל כהן ראש בית המדרש המרכזי "יביע אומר" בבני ברק, מגדולי המחזירים בתשובה.שמחת החתונה נערכה באולמי 'סילבר' באשקלון. בשמחה נטלו חלק אישי ציבור, פוליטיקאים רבים, אנשי תקשורת ובכירי 'גל"צ'.

מקורבים לזוג הטרי מספרים ל'בחדרי חרדים' על הקשר של המשפחה עם הרב יגאל כהן: "הבת של שמעון אלקבץ השתחררה מצה"ל בשנה האחרונה והחלה במפתיע ללכת להרצאות ושיעורים של הרב כהן, בבית היא דיברה עליו רבות בפירגון ושבחים, דבר שהביא את בני המשפחה להתעניין ברב ולפקוד את שיעוריו".

בן המשפחה מוסיף ומספר ל'בחדרי חרדים' על ברכת הרב לכלה שלימים התקיימה: "לפני מספר חודשים הכלה השתתפה באחד משיעוריו של הרב כהן, לאחר השיעור הרב בירך אותה שתוך מספר חודשים תמצא זיווג הגון - וכך קרה. זה היה אתגר מצד בני המשפחה להביא את הרב לחתונה".

הרב יגאל כהן הפך בשנים האחרונות לאחד השמות המבוקשים בעולם החזרה בתשובה, בין היתר מושך אליו ידוענים, כמו עומר אדם, שרון גל, יובל שם-טוב (המבולבל) ועוד.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הרב יגאל כהן חזק וברוך!.. אני ובעלי שומעים אותך המון וממש מתחזקים..!!!  

    לימור

  2. שר האמונה  (ל”ת)


  3. הרב יגאל התותח  


;