1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

כמו בסרטים: מרדף משטרתי אחרי רוכב אופנוע • צפו

בתיעוד דרמטי נראה רוכב אופנוע המנסה להימלט ומסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך תוך שהוא חוצה רמזורים אדומים ונוסע בניגוד לכיוון התנועה בעיר חדרה • הרוכב נתפס והתברר כי רשיונו נשלל ע"י בית משפט, לצד עברות נוספות עליהן עבר
אלי שלזינגר, ד' ניסן תשע"ח 20/03/2018 16:14

_imagebank_orig_orig_C6E1C8E630FB483FA3FA7586D77A2281.jpgהמרדף משטרתי אחרי רוכב אופנוע ללא רישיון - תועד: בסרטון נראה רוכב אופנוע פסול לנהיגה המנסה להימלט ומסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך תוך שהוא חוצה רמזורים אדומים ונוסע בניגוד לכיוון התנועה בעיר חדרה.

במהלך פעילות אכיפה נגד עבירות מסכנות חיים ובריונות כביש זיהה שוטר קטנוע עם מספר לוחית זיהוי שאינה תואמת את מבנה ונפח הקטנוע, רוכב הקטנוע התבקש לעצור בצד לצורך בדיקה אך זה לא נשמע להוראת השוטר והחל להימלט ברחובות העיר חדרה כשהוא מבצע עבירות חמורות תוך סיכון אזרחים.השוטר החל במרדף אחרי הרוכב כשהוא מסמן לו לעצור אך הרוכב המשיך בנסיעה פרועה בניגוד לתנועה תוך סיכון חיי אדם וחציית צמתים באור אדום, במהלך כל הנסיעה אחרי הרוכב השוטר סימן לו מספר פעמים לעצור בצד הדרך אך זה המשיך בניסיון ההימלטות ואינו נשמע להוראות השוטר.

כעבור זמן מה, כפי שניתן לראות בסרטון, הרוכב הנמלט מנסה לבצע סיבוב פרסה, מחליק מהקטנוע ומתחיל בבריחה רגלית. השוטר עצר את האופנוע והחל במרדף רגלי אחרי הרוכב שעצר לאחר מספר מטרים כשהבין שאינו יכול להימלט מהשוטר.

בבדיקה בשטח הוברר כי הרוכב בן 40 תושב אזור הצפון פסול לנהיגה ביודעין על ידי בית המשפט ולחובתו מאסר על תנאי, אינו הוציא רישיון נהיגה מעולם על קטנוע, רישיון הנהיגה שלו פקע משנת 1999 ומספר לוחית הזיהוי אינה תואמת לסוג הקטנוע. הקטנוע הושבת ל-30 ימים והרוכב נעצר לחקירה ביחידת הבוחנים כשבסיומה הובא לבימ"ש שפסק כי הרוכב יישאר במעצר עד תום ההליכים נגדו.

במשטרה ציינו כי מעורבותם של רוכבי הדו גלגלי בתאונות דרכים גבוהה ועל כן האכיפה מתבצעת באפס סובלנות, הערנות והנחישות של השוטר הובילו למעצרו של נהג עבריין שסיכן באופן ממשי את ציבור משתמשי הדרך ובכך מנע פגיעה בחיי אדם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אדיוט....  

  מאור

  • ועוד פעם אדיוט ועוד פעם אדיוט עד שזה ניגמר ואתה נישארת אדיוט חחחח ואוו אני משוגעת (ל”ת)

   שרירית

 2. כנראה ערבי...  (ל”ת)


 3. וואלה מגניב איך אני אוהבת ליראות רעש בלאגן מכות פיצוצים טוב יעלה סאלמת  (ל”ת)

  בת שש

 4. זליגת מונחים חילונית  

  מייבין

  • יעלה גם כן אתה לך לעזאזל (ל”ת)

   שרירית