1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

במונסי: הרבי מויז'ניץ בכה על ציון דודו

הרבי מויז'ניץ הגיע לביקור בזק בניו יורק וניחם את בני דודיו האדמו"רים, היום הגיע לפקוד את הציון במונסי ובכה על קברו • צפו בתיעוד
משה ויסברג, ד' ניסן תשע"ח 20/03/2018 19:38

שרול הגרהאדמו"ר מויז'ניץ הגיע אמש (שני) לניו יורק לביקור בזק לנחם אבלים אצל בני דודיו בני זקן האדמו"רים הרבי מויז'ניץ ממונסי זצ"ל.

הרבי הגיע אמש לבית האבלים ואיך שנכנס לבית האבלים קרע קריעה בבכיות נוראות ונכנס לנחם האבלים שם סיפר על כל השנים שהסתופף בצלו של דודו הגדול.

היום הגיע האדמו"ר לפקוד את הציון הטרי שם אמר את כל ספר רביעי של תהילים, ולאחר מכן קרא הרבי כוללת קוויטל, ולאחר שסיים שם את שני ידיו על פניו ובמשך כמה דקות בכה בכיות נוראיות.הרבי עצמו התיר לעצמו ללכת לקברים בחודש ניסן לאחר מעשה רב ששמע בשבת האחרונה כפי שדווח ב'בחדרי חרדים' בעת ה'מיטאג טיש' כשסיפר החסיד ר' אפרים לרנר לאדמו"ר, שבעת השבעה על הרבי ה'אמרי חיים' פקד הרבי בעל ה'בית ישראל' מגור את קברו והתבטא יהודי כל כך גדול תחת הר אפר קטן... התבטא הרבי מויז'ניץ: בשבילי זה מעשה רב! חשבתי ביום שישי בעת שאסע לארה"ב לניחום אבלים איך אפקוד את קברו בימי השבעה והרי חודש ניסן, וכאן קיבלתי מעשה רב שניתן לעשות כדבר הזה.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי היחצן שקבע את המילה "בכה" למה לא ניסח בהתייפכות ונשנק מבכי  


  • צודק 

   אהה

 2. התייפחות? בכי בניסן?!  

  חסיד

 3. אף אחד לא בוכה  (ל”ת)

  לא בכי ולא נעליים

;