1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

צל"ש ליחידה הסודית על מבצעים חשאיים

ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, העניק ציון לשבח ליחידה הסודית הידועה רק במספרה - 504, על מבצעים חשאיים שערכה היחידה
אלי שלזינגר, ח' ניסן תשע"ח 24/03/2018 21:13

דובר צהל צילום: דו"צראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, העניק השבוע ציון לשבח ליחידה הסודית הידועה רק במספרה, 504, על מספר מבצעים חשאיים של היחידה בין השנים 2016-2017.

504 היא יחידה סודית מובחרת באגף המודיעין שאחראית על הפקת מודיעין ממקור אנושי במגוון שיטות, תוך התאמת יכולותיה לאתגרים המשתנים. היחידה אחראית על הפעלת סוכנים מחוץ לגבולות מדינת ישראל, ונותנת מענה ראוי לאתגרים מודיעיניים ולמגוון משימות המוטלות עליה על ידי אמ"ן וצה"ל.

ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, אמר בטקס כי "צל"ש אנו נותנים כשאנחנו רוצים לשבח, פשוטו כמשמעו. כשאנחנו רואים עשייה לא רגילה, שמתגברת על מכשולים, בעיות ודברים לא צפויים. העשייה של 504 מרשימה מאוד. היחידה ציידה את ארגז הכלים שלה ביכולות שונות ומגוונות, והיא יחידה מקצועית, יוזמת, אחראית שחושבת יצירתי ומביאה פתרונות מיוחדים לבעיות מורכבות".

מפקד היחידה, אלוף-משנה ת' נשא אף הוא דברים ואמר "הצל"ש הוא ביטוי הערכה לכל העוסקים במלאכה, לאנשי היחידה וגם לשותפים הרבים באמ"ן, בצה"ל ובקהילת המודיעין, שמסייעים, תומכים ועובדים אתנו כתף אל כתף. מבקש להודות לראש אמ"ן על הגיבוי ותמיכה לכל אורך הדרך".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;