ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024

כינה את עורך הדין 'נאצי' - זה הסכום שישלם לו

לא משתלם להסתבך עם איש הימין איתמר בן גביר ובטח שלא לכנותו 'נאצי', אחד שעשה זאת ישלם לו, לא פחות מ-200 אלף שקל בן גביר בתגובה: "כמה ימים לאחר יום השואה יש מסר חשוב בכך"

עורך הדין בן גביר. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
עורך הדין בן גביר. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90 צילום: יונתן זינדל, פלאש 90בית משפט השלום בירושלים פסק הבוקר (שני) כי עובד תחנת yellow (ילו) ישלם סכום של 200 אלף ש"ח, לעו"ד איתמר בן-גביר מראשי עוצמה יהודית.

בחודש אוגוסט 2017 הגיע עו"ד בן גביר לתחנת הדלק פז 'יריד הקטנה' בתל אביב, תדלק את רכבו וביקש לרכוש פחית שתייה, באותו מעמד זיהה אותו עובד החנות והחל לקרוא לעברו 'נאצי', העובד אף הצדיע לבן גביר במועל יד, וטען בפני הנוכחים האחרים בחנות כי הוא 'מברך את הפירר'.

עו"ד בן גביר הגיש תביעה נגד חברת 'פז', נגד מנהל התחנה ונגד העובד בטענה להוצאת לשון הרע, וחוק איסור הפליה באספקת שירותים ומוצרים. פז ומנהל התחנה הגישו כתב הגנה באמצעות משרד עורכי הדין אמודאי, ואילו העובד ביקש להתחמק וסירב לקבל את כתב התביעה. התביעה נמסרה לו גם באמצעות הווטסאפ ומסרונים אך העובד המשיך להתחמק, עו"ד בן גביר פנה אל בית המשפט, והבוקר פרסמה סגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים, השופטת דורית פיינשטיין את פסק דינה בו היא מורה לעובד לשלם סכום של מאתים אלף ש"ח לעו"ד בן גביר ועוד עשרת אלפים ש"ח הוצאות משפט.

התביעה נגד חברת פז ומנהל התחנה נמשכת. "ידע כל עובד בתחנת דלק או חנות נוחות, כי הוא אמור לתת שירות ללקוחות מבלי לערב השקפות פוליטיות" אמר בן גביר בתגובה ל'בחדרי חרדים'. "כמה ימים לאחר יום השואה יש מסר חשוב בכך, שמי שמכנה יהודי כנאצי ואף מצדיע במועל יד, יישלם מכיסו, ויפנים שאסור לערוך זילות בשואה".
איתמר בן גביר נאצי מועל יד תחנת דלק תביעת לשון הרע

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד