1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

טרגדיה: הילד ינון נחמן אריאל ז"ל הלך לעולמו

רבים התפללו וקיבלו על עצמם קבלות טובות לרפואתו השלימה של נחמן בן ה-4, אך לדאבון כל לב הוא נתבקש לפני שעות אחדות לישיבה של מעלה והשיב את נשמתו ליוצרה • הלוויתו תצא בשעה 16:30 והוא ייטמן בראש העין
משה ויסברג, ה' אייר תשע"ח 20/04/2018 16:06

מתוך פייסבוק הילד זכרונו לברכה. צילום מתוך פייסבוקברוך דיין האמת: הילד ינון נחמן אריאל ז"ל בן ה-4 מהעיר אלעד, השיב את נשמתו הטהורה לבוראה, לאחר שחלה במחלה הארורה שקיננה בראשו במשך מספר חודשים.

בכל התקופה האחרונה העתירו רבים בתפילה לרפואתו השלמה של הילד ינון נחמן בן נועה. עמך בית ישראל נענו לקריאת הוריו והתפללו. היום בצהריים ערב שבת קודש פרשת אחרי מות-קדושים, הדרדר מצבו והוא השיב את נשמתו ליוצרה.

הוריו נפרדו ממנו וכתבו "ברוך דיין האמת נפרדים מינון שלנו ערב שבת קודש אחרי מות קדושים
ת.נ.צ.ב.ה, תודה רבה לכולם על כל הדרך. כל הברכות יחולו על ראשכם ומי ייתן ונזכה תמיד לבשר אתכם רק בשורות טובות ולגאולה השלימה במהירה בימינו אמן".

מכרי המשפחה מספרים ל'בחדרי חרדים', כי לאורך כל הדרך, הם הפגינו אמונה וביטחון, חרף הימים הקשים שחוו בין הטיפולים ואישפוזים, תלו תקוותם בבורא עולם אשר הוא רופא כל בשר ומפליא לעשות וגם הבוקר ניתן ללמוד מהודעתם עד כמה הם מקבלים עליהם את הדין באהבה, מתוך אמונה שלימה כי הכל מאתו יתברך.

מסע הלוויה וההספדים היום (שישי) ערב שבת קודש פרשת אחרי-קדושים בשעה 16:30 בבית עלמין בראש העין, שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אוי לנו מתי נתעורר בתשובה בפרט שהמשיח בפתח איראן צריכה כל רגע לתקוף וזה ברור שזה מלחמת עולם מי שיעשה תשובה אמיתית יזכה לראות את ביאת המשיח  (ל”ת)

  יהודי

 2. תימנים? מה שם האבא?  (ל”ת)

  איציק

 3. ברוך דיין האמת  (ל”ת)

  יאיר

 4. מה יגידו עכשיו מאמיני אליעזר ברלנד???  

  נתן אנשין

 5. עצוב.. צריך משיח דחוף!!!!  (ל”ת)

  אחת

 6. אוףףף אין כבר כח אבל נתחזק למען עם ישראל  

  יאיר

 7. איפה  

  איפה

;