כ' אייר התשפ"ד
28.05.2024

חשש בשכונה החרדית: כבאי תומך היטלר

כבאי תומך הצורר הנאצי, הוצב בשכונה החרדית והתושבים חוששים: "אני אוהב יהודים כמו שאני אוהב את היטלר" כתב בעבר

כבאי. צילום אילוסטרציה: pixabay
כבאי. צילום אילוסטרציה: pixabayכבאי אנטישמי הוצב בתחנת כיבוי הסמוכה לשכונה חרדית בברוקלין, והדבר מעורר את זעמו של דוב הייקינד - מי שמשמש כחבר בית הנבחרים מטעם מדינת ניו יורק.

הייקינד כעס מאד על ההצבה ואמר ל'ניו יורק פוסט' כי "ההצבה שלו בבורו פארק, שכונה שבה יש מספר גדול של ניצולי שואה, זה עלבון לקהילה שלנו, שיציבו אותו במקום אחר", הוא אומר.

הכבאי ג'וסף קאסנו הוצב ביום רביעי האחרון בתחנת הכיבוי בבורו פארק, לאחר שסיים את ההכשרה בבית הספר לכבאים.

ג'וסף הכבאי צייץ בעבר בחשבון הטוויטר שלו, ציוצים שגרמו לטוויטר לסגור לו את החשבון "אני אוהב יהודים כמו שאני אוהב את היטלר" כתב באחד מציוציו.

בנוסף צייץ הכבאי ציוצים פוגעניים נגד האוכלוסיה השחורה ונגד עניים, ואולץ להתפטר מעבודתו כטכנאי חרום בכבאות והצלה, לאחר שהתנצל על דבריו, הוא הוחזר לעבודה, ובהמשך יצא לקורס כבאים אותו סיים בשבוע שעבר, וכאמור הוצב בשכונה החרדית.

"כולנו טועים אבל אנחנו מדברים על אדם שכתב דברים שפלים, אני רוצה להיות הוגן, אבל כאשר אתה קורא את הדברים שלו ואתה רואה אותו מוצב בתחנה הזאת, אתה מאבד אותי". אמר הייקינד בזעם.

הייקינד הוסיף "צריך למצוא לו מקום ששם ישרת ככבאי - זה צריך להיות מקום ששם לא יפריע לאנשים אותם דברים שהוא אמר".

דובר כיבוי האש של ברוקלין הגיב לדברים ואמר: "ההחלטה להציב אותו היכן שהוצב זה אחרי שיקול דעת שלנו, כל כבאי אצלינו יבצע את תפקידו בשלמות במסירות ובמחויבות עם חמלה לאנשים אותם הוא ישרת".
אנטישמי היטלר כבאי שנאת יהודים דב הייקינד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד