1. עמוד הבית
  2. אוכל
  3. עושים שוק

בן תורה שזכה בהגרלה במבצע תנובה: "עכשיו יהיה לאמא מטבח חדש"

יהושע ק, בן תורה המתגורר עם משפחתו בבני ברק ולומד ב"ועד גבוה", באחת הישיבות היותר ידועות בירושלים, הוא הזוכה בהגרלה השבועית העשירית, האחרונה בסדרת ההגרלות השבועיות במבצע תנובה "הזכייה של הבית.
כתבה אינפורמטיבית, י"ז אייר תשע"ח 02/05/2018 16:01

תנובה תמונה: יח"צ תנובהיהושע, בן תורה השוקד על תלמודו, מעיד כי הזכייה באה לו בהיסח הדעת. "בישיבה אנחנו לומדים בזמן הזה מסכת קידושין והאמת שכל מעייני היו נתונים לסוגיות וכלל לא נתתי דעתי לנושא המבצע. לא חלמתי שאזכה בהגרלה. השתתפתי במבצע ואספתי את האריזות מדין 'השתדלות'. שלחתי עשר מעטפות למוקד המבצע ומעבר לזה לא עשיתי דבר".

משפחת ק, מונה שבעה בנים ויהושע הוא מספר 5. שניים מאחיו נשואים. אבי המשפחה, אברך כולל משמש לפרנסתו גם מורה בתלמוד תורה בני ברקי. האם גננת. יהושע מעיד, שבבית הוריו מוצרי תנובה הם מוצרי החלב המועדפים על כל בני המשפחה. "מאז עומדי על דעתי אני זוכר שבבית אוכלים תנובה. אני והאחים שלי כולנו גדלנו על ועם מוצרי תנובה".
בהגרלה העשירית, שנערכה ביום ראשון, פסח שני, י"ד באייר, עלה בגורל מטבח יוקרתי. בזכייה כלולים ארונות סנדוויץ למטבח, שיש אבן קיסר, שני כיורים, שני מייבשי כלים ופריטים נוספים הכלולים בזכייה בשווי 30,000 ₪. מהמטבח היוקרתי תהנה המשפחה כולה. "אמא שלי חולמת כבר כמה שנים לזכות במטבח חדש. עכשיו בעקבות הזכייה במבצע של תנובה היא תוכל להגשים את חלומה לרווחת כל המשפחה".

שיחת הטלפון עם יהושע נערכה בהפסקת צהריים. את ההפתעה שמר לסוף השיחה. בקול מהוסס גילה, שאין זו פעם ראשונה שהוא משתתף וזוכה במבצע של תנובה. "לפני שנים השתתפתי במבצע שוקו של תנובה וזכיתי באופניים יוקרתיות". הנה כי כן, פרסי תנובה מחזרים אחרי אכסניה שלהם...

מבצע "הזכייה של הבית" מסתיים ביום חמישי, י"ח אייר. ההגרלה הגדולה בה ניתן לזכות במיליון ₪ לרכישת דירה תתקיים ביום שני, ז בסיוון. במוקד המבצע נקלטו מאות אלפי מעטפות, שכולן ישתתפו בהגרלה הסופית, שתתקיים, כאמור, ב-ז' סיון.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. איזה כיף תהנו  (ל”ת)

    תמר

  2. הלומד תורה זוכה לדברים הרבה  

    שימי

  3. למי שמגיע מגיע. אשריך צדיק  (ל”ת)


  4. בחור צדיק כל הכבוד!!  (ל”ת)