1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

עמירן דביר מרגש בבלדה קסומה: 'הרגע להודות' • האזינו

מעל שני עשורים שעמירן דביר וחבריו ללהקה משמחים חתנים וכלות, וכיום זוכים לשמח גם את הדור השני • כעת מגיש המוזיקאי המוכשר את 'הרגע להודות', בלדה נוגעת בה הוא מביע את רגשי תודתו לקב"ה • להאזנה
קובי הר צבי, ב' סיון תשע"ח 16/05/2018 13:01

עמירן דביר עמירן דביר צילום: ברוך גרינברגהנר הפנימי, לזמר ניגון, אשא עיני, שועתי, שושביניו ועוד להיטים רבים שחרכו את הרדיו והיוטיוב בשנתיים האחרונות, שייכים לאמן והיוצר עמירן דביר שהחליט לפנות מעט מזמנו עם הלהקה המובילה בחתונות ומופעים בעולם היהודי, לטובת יצירה אישית ומקורית.

כעת מגיש עמירן את "הרגע להודות" בלדה אישית נוגעת ללב על כל הטוב הזה.

עמירן מספר: "בשנה האחרונה אני מוצא את עצמי מנגן עוד ועוד לילדים שנולדו לזוגות שזכינו לשמח אותם לפני יותר מעשרים שנה. עצם העובדה שכבר דור שני בוחר בנו לשמח אותו, מצריכה הודיה מיוחדת על הזכות הזאת, וחשבתי לנכון לעצור רגע ולהודות למי שהכל בזכותו, להרים ראש לשמים ולהגיד להקב"ה תודה".

"פשוט תודה מכל הלב על כל מה שהוא נתן ונותן לי, על הסיעתא דשמיא להצליח לשמח את עם ישראל, ובמיוחד חתנים וכלות ביום חופתם".

"זה הרגע להודות לך א-לי הטוב, על כל רגע בחיים שניתנו במתנה. מעל שני עשורים עם אותם נגנים, אותו צוות מושלם כמו אז כשהתחלנו. אז תודה מיוחדת גם לנגנים היקרים שלי שזכיתי בהם כמוזיקאים וכחברים. שי ועדי מאירי - כלי נשיפה, יאיר מיכאל - גיטרה, נאור נחמיה על התופים, ואחרון חביב אחי היקר עדי - כלי הקשה. – באהבה גדולה, עמירן".קרדיטים
מילים: קטרין ברכה
לחן: עמירן דביר
עיבוד: יאיר מיכאל
קולות ומיקס: רולי אזרחי
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מזל טוב איש יקר  (ל”ת)


;