1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. מעניינים

הציור של החרדית שיככב בשגרירות החדשה

ציורה של הציירת החרדית הובי אלישע, שצוייר בהשראת חטא המרגלים שבאו לארץ לתור אותה לאורכה ולרוחבה והוציאו את דיבתה רעה - נמכר ויפאר את קירות משרדו החדש של שגריר ארצות הברית בירושלים
אביגיל קושלבסקי, ב' סיון תשע"ח 16/05/2018 17:29

דיוויד פרידמן, שגרירות ארצות הברית, הובי אלישע השגריר פרידמן על רקע הציורהובי אלישע היא ציירת חרדית מוכרת, בוגרת בתי ספר לאומנות בעולם ובעלת גלריה מוכרת בה היא מציגה את ציוריה. שיתוף פעולה מיוחד בין הגלריה של הציירת הובי אלישע לבין השגרירות האמריקאית החדשה בירושלים הביא לכך שציורה של הובי יפאר את המשרד של שגריר ארצות הברית בישראל.

הציור היוקרתי והמיוחד צוייר בהשראת חטא המרגלים שבאו לארץ לתור אותה לאורכה ולרוחבה והוציאו את דיבתה רעה, ועם המכרו - הוא נתלה במשרדו של דיוויד פרידמן, שגריר ארצות הברית בישראל.

הציירת הובי אלישע היא חרדית המתגוררת במאה שערים ונחשבת לאמנית בולטת בעולם הציור ולמנטורית גדולה בתחום. היא ציירת אימפרסיוניסטית שציוריה משתתפים במכירות פומביות בארץ ובעולם ויש עליה קונצנזוס רחב, מבקר האומנות הבינלאומי ניקולאס פורסט אף מציין כי היא אחת מהעשרה האומנים הנחשבים שכדאי לעקוב אחר יצירותיה במכירות פומביות, לא סתם ציוריה מעטרים את קירותיהם של עשירים רבים ואישים חשובים ובתי מלון יוקרתיים בארץ ובעולם וכעת גם שגרירות ארה"ב תהנה מפירות ידיה של הציירת החרדית.

מהגלריה נמסר: "אנו שמחים שניתנה לנו ההזדמנות להיות שותפים בתפאורת השגרירות החדשה בירושלים בירתינו. אנו מברכים את השגרירות לרגל קביעת משכנה בירושלים בירתינו ומאחלים לעוד ועוד מדינות להצטרף ולהתקרב אלינו כמה שיותר".
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הובי היא ציירת בינלאומית ולמדה ציור בבתי ספר אנטי חרדים. אז איך פתאום הצלחה שלה הצלחה חרדית  


  • ומדוע אתה מבין שכל מעידה של חרדי שייכת למגזר?!! (ל”ת)

   אריה

  • העיקר שהיא ציירת "חרדית" והנה מצאנו את הקשר החרדי לטראמפ חיחיי (ל”ת)


 2. הציורים שלה נמכרים בעשרות אלפי דולרים.  (ל”ת)

  דן

  • תודה רבה על המידע דן (ל”ת)


 3. הובי היא ציירת ענקית לא סתם רק אנשים בעלי ממון מורשים לעצמם לרכוש את ציוריה  (ל”ת)


 4. וואו איזה ציור שמעתי על הציירת הזאת היה עליה כתבה לפני חצי שנה במשפחה וגם בערוץ10  (ל”ת)

  משה

 5. אולי היא פשוט אישה חרדית,עלה בדעתכם? ציוריה מקסימים ושווים הרבה,  (ל”ת)

  תפרגנו!

;