1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

מפחיד: הילד הבני ברקי קפץ לכביש וניצל ברגע האחרון • צפו

ברחוב השלושה בבני ברק, חצה ילד את הכביש כשהוא מגיח מבין שני כלי רכב חונים • נהג הרכב שנסע וכמעט דרס אותו, הצליח ברגע האחרון לעצור והילד ניצל • הנהג ל'בחדרי: "קפץ לי הלב. הפעם זה נגמר בנס"
אלי שלזינגר, י"ג סיון תשע"ח 27/05/2018 15:48

ילד מתפרץ לכביש. אילוסטרציה ילד מתפרץ לכביש. אילוסטרציה צילום: המצלםבבני ברק קשה לנהוג. במרבית שעות היום הצירים המרכזיים פקוקים. גם לאחר התקנת המצלמות שמכניסות לקופת העירייה ממוצע של כמיליון שקלים.

אם צלחת את הפקק, צפיפות האוכלוסין והיעדר זהירות בדרכים בעיקר מצד ילדים, גורמים לנהגים (לפחות חלקם..) להוריד את הרגל מהגז ולנהוג לאט יותר מהמהירות המותרת.

ביום שישי האחרון, זה כמעט קרה. ילד חצה את הכביש ברחוב השלושה בבני ברק, כאשר בצד הכביש ממנו בא - הרכבים עמדו בפקק. הילד בתיעוד הוידאו, כך נראה לכאורה, אינו מביט ימינה כשהוא מגיח מבין שני כלי רכב עומדים ו'כמעט' נפגע מרכב חולף.חברו של הילד שהלך מאחוריו, רואה את חברו כמעט נפגע מרכב - ובורח חזרה אל המדרכה ממנה הוא בא.

"רק שתבינו כמה חשוב לנסוע לאט בתוך העיר. קפץ לי הלב, הפעם בנס זה נגמר ללא נפגעים", אומר הנהג ל'בחדרי חרדים' תוך שהוא מציין כי נהג במהירות מקסימלית של 20-30 קמ"ש.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אי כמה זה מסוכן. צריך ללמד זהירות בדרכים דחוף  (ל”ת)


  2. תאמינו לי כנהגת, הילדים לומדים זאת מהמבוגרים  

    נועה

    • מטומטמת קנאית