1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. המעניינים ביותר

לאן נעלמה הגברת הראשונה של אמריקה?

שבועיים חלפו מאז אושפזה מלאניה טראמפ לניתוח כליות, טיפול שהחלמתו קצרה בדרך כלל, ובארה"ב מודאגים מכך שלא נראתה בציבור מאז האשפוז • טראמפ נשאל על כך בשישי והיתל בעיתונאים כשהצביע לעבר החלון בבית הלבן
יענקי פרבר, י"ג סיון תשע"ח 27/05/2018 14:30

רויטרס טראמפ. צילום:רויטרסלפני שבועיים דווח כי מלאניה טראמפ, אשתו של נשיא ארה"ב עברה טיפול רפואי בכליות, טיפול שאמור לקחת יום עד יומיים, ומאז היא לא נראתה בציבור, והאמריקאים תוהים האם משהו השתבש.

לאחר שעברה את הטיפול, צייצה הגברת הראשונה בחשבון הטוויטר שלה, כי היא מרגישה מצוין, ומודה לאנשי הצוות הרפואי על הטיפול המסור, אך מאז היא נעלמה, ולא נראתה בציבור.

כלי תקשורת בארה"ב מדווחים, כי לפני שעזב את הבית הלבן ביום שישי בבוקר, השיב הנשיא טראמפ לשאלות עיתונאים ואחד מהם שאל את הנשיא, "איפה הגברת הראשונה?", כך מדווח ה"וושינגטון פוסט".

בתשובה לשאלה ענה הנשיא, "היא מרגישה נהדר, והיא אפילו מסתכלת עליכם עכשיו מהחלון". כשטראמפ מצביע לכיוון אחד החלונות של הבית הלבן, העיתונאים הפתים הסתכלו לכיוון החלון, אך כאמור היא לא עמדה שם.

הדברים תמוהים, מאחר ולפי כל התחזיות הגברת היתה אמורה לחזור לפעילות, כשחלק מהפעילות שלה היא במסגרת ארגון שעוזר לילדים הזקוקים לסיוע מיוחד.

בנוסף, מי שליוותה את אשתו של נשיא דרום קוריאה כשביקר שבוע שעבר בבית הלבן, היתה אשתו של סגן הנשיא מייק פנס, שהחליפה את מלאניה בתפקידי האירוח של אשת נשיאים.

דוברת הגברת הראשונה סטפני גרישם אמרה ל'וושינגטון פוסט' בתגובה, כי "היו לנו כמה פגישות פנימיות בשבוע האחרון סביב מגוון נושאים, כולל היוזמות שלה".
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אם הגויים תוהים, אנו בוהים?  (ל”ת)

  מאיר ש.

 2. אולי טראמפ פיטר אותה....  (ל”ת)

  יוסלה

 3. רפואה שלמה? מה שמה? נתפלל עליה  (ל”ת)

  חי

 4. רפואה וברכה למלכה החשובה  (ל”ת)


 5. בטח עשתה ניתוח פלסטי ....זה לוקח החלמה יותר ארוכה  (ל”ת)

  דוס

;