1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. בריאות

מלאניה, מה קורה: נעדרה גם מהחופשה המשפחתית

הגברת הראשונה נעדרת יותר מדי זמן והספקולציות עושות את שלהן • 23 ימים היא לא נראתה בציבור וגם נעדרה מהחופשה המשפחתית בסוף השבוע
יענקי פרברכ' סיון תשע"ח 03/06/2018 10:14

טראמפ ופומפאו דונלד טראמפ. צילום: רויטרס צילום: רויטרס



23 ימים חלפו מאז אושפזה הגברת הראשונה מלאניה טראמפ, בשל ניתוח להסרת גידולים שפירים בכליות, ומאז היא לא נראתה בציבור.

אתרי חדשות בארה"ב תוהים מה קרה לגברת, מאחר והטיפול שעברה הוא טיפול לא מסובך, שהחלמתו קצרה בדרך כלל, ובארה"ב מודאגים מכך שלא נראתה בציבור מאז האשפוז, טראמפ נשאל על כך ביום שישי לפני יותר משבוע, והוא בחר להתל בעיתונאים, כשהצביע לעבר החלון בבית הלבן, ואמר להם "היא שם בחלון". העיתונאים הסבו את ראשיהם לעבר החלונות כדי לראותה, אולם היא לא עמדה שם.

כזכור, לפני 23 ימים דווח כי מלאניה טראמפ, אשתו של נשיא ארה"ב עברה טיפול רפואי בכליות, טיפול שאמור לקחת יום עד יומיים, ומאז היא לא נראתה בציבור, והאמריקאים תוהים האם משהו השתבש.

לאחר שעברה את הטיפול, צייצה הגברת הראשונה בחשבון הטוויטר שלה, כי היא מרגישה מצוין, ומודה לאנשי הצוות הרפואי על הטיפול המסור, אך מאז היא נעלמה, ולא נראתה בציבור, מה שהביא את האמריקאים לתהות האם יש כאן סיפור מאחורי ההיעלמות של מלאניה.

בעקבות כך צייצה מלאניה בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "אני רואה שהתקשורת עובדת שעות נוספות ומנחשת איפה אני, אני מבטיחה לכולם שאני בסדר ואני מרגישה נהדר".

בהמשך הציוץ נכתב "אני כאן בבית הלבן עם המשפחה שלי, מבריאה ועובדת קשה למען רווחת ילדי ארצות הברית".

הציוץ צויץ אמנם מחשבון הטוויטר של הגברת הראשונה, אך ברחבי הרשתות החברתיות העלו השערה שאת הציוץ פרסם בעלה הנשיא.

עוד תעלומה עם הגברת הראשונה שרק מוסיף תהיות, משפחת טראמפ המורחבת יצאה בסוף השבוע לחופשה ב"קמפ דיויד", אך מלאניה עצמה לא נסעה, מה שהביא את הגולשים ברשתות לתהות האם קרה משהו לגברת הראשונה.

יש לציין שהחוקה בארה"ב לא מחייבת את הגברת הראשונה לפרסם את מצבה הבריאותי, בניגוד לנשיא שכן חייב.


עוד בנושא:





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה מה שמעניין באתר של חרדים??  


;