1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. בריאות

הכל בשבילן: "סוף סוף קיבלתי תשובות"

גם השנה הכנס השנתי של מכון פוע"ה זכה להצלחה מסחררת. כ-1400 נשות מקצוע – רופאות, אחיות, מיילדות, טכנאיות אולטרא-סאונד, מרפאות אלטרנטיביות, דולות, ומדריכות כלות שהגיעו אתמול לבנייני האומה על מנת להתעשר בתכנים רפואיים והלכתיים
כתבהאינפורמטיבית, כ"ב סיון תשע"ח 05/06/2018 13:01

_imagebank_orig_orig_9CB32E09AF754E11A1397734A195D0C5.jpgגם השנה הכנס השנתי של מכון פוע"ה זכה להצלחה מסחררת. כ- 1400 נשות מקצוע – רופאות, אחיות, מיילדות, טכנאיות אולטרא-סאונד, מרפות אלטרנטיביות, דולות, ומדריכות כלות שהגיעו אתמול (יום ראשון) לבנייני האומה על מנת להתעשר בתכנים רפואיים והלכתיים. "התכנים ששמעתי בהרצאות הכנס נתנו לי מענה להרבה שאלות שליוו אותי במשך הרבה זמן, סוף סוף קיבלתי תשובות"- אמרה אורית, יועצת זוגית ומשתתפת הכנס.

הכנס הביא לקדמת הבמה את מיטב המרצים הבאים מתחום רפואת המשפחה. ההרצאות היו עשירות בתכנים עדכניים וחדשניים שהעניקו למשתתפות מידע רחב ורלוונטי לחייהן האישיים והמקצועיים.

"אנחנו שמחים שיש לנו את הזכות להיות צינור חשוב שמאחד בין הנשים המעניינות ללמוד על חייהן לבין כל החידושים בתחום הרפואה וההלכה"- אמר הרב בורשטין, ראש מכון פוע"ה.

ד"ר חנה קטן, מנחת הכנס, ציינה שמדובר באירוע חשוב שהעניק לנשים תשובות לשאלות קיומיות בתחום חיי המשפחה.

שרת המשפטים, איילת שקד, רואינה ע"י ד"ר חנה קטן בשאלות הנוגעות להעצמת נשים, אימהות ומשפחה. השרה אמרה כי "כשאני באה למקום כזה, הכנס של מכון פוע"ה, אני מתמלאת כוח וגאווה מעוצמה הנשית שכאן. אני מודה על ההזדמנות להיות ולקחת חלק. מי שנמצא בתחום עושה עבודה שאין כמותה. רק תמשיכו".

במהלך הכנס נערכה השקה חגיגית של ספרי פוע"ה ונרשמה התעניינות רבה מצד הנשים.

מי שחתמה את הכנס והשאירה טעם של עוד זו הרבנית ימימה מזרחי שדיברה במושב אישות והעבירה שיחה בנושא.

החל מאתמול זורמות למכון תגובות נלהבות מכל שכבות הגילאים ומכל גווני החברה.

במכון פוע"ה שמחים על הצלחת הכנס ומודים לנשים שבאו מכל רחבי הארץ והשתתפו באירוע שכל כולו נועד בשבילן.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הרב בורשטיין  

    אשריך