1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

צובט לב: הקשישה ה"גנבת" חיבקה את השוטרות

הבוקר גילו שתי שוטרות שהוזעקו לטפל באירוע של חשד לגניבה, כי החשודה בגניבה היא לא אחרת מקשישה קשת יום שגנבה, לכאורה, פירות וירקות רקובים. בזכות השוטרות יש סוף טוב לסיפור • השוטרת: "סיפור האירוע צבט לנו עמוק בלב. מדובר באישה מבוגרת שיכולה להיות אימא של כל אחד מאתנו"
אלי שלזינגרכ"ב סיון תשע"ח 05/06/2018 18:59

pixabay צילום: pixabayהיום, שלישי, בשעות הבוקר התקבל דיווח במוקד 100 של המחוז הדרומי במשטרת ישראל בעקבות חשודה שגנבה לכאורה מוצרי מזון מסופר בעיר אשקלון. שתי שוטרות מיחידת השיטור העירוני באשקלון שנשלחו לטפל באירוע, איתרו את החשודה בסמוך למקום והחלו בבירור נסיבות המקרה.

בדיקתן של השוטרות, רס"ר לובה חנוכייב ורס"ל יובל אראל, העלתה כי מדובר בקשישה כבת 80, ככל הנראה קשת יום, שקנתה בסופר שני בצלים ושני תפוחי אדמה מאחר והיה ביכולתה לשלם רק על מספר פריטים אלו. בנוסף, ולדבריה דבר שעשתה בתמימות, אספה הקשישה מספר פירות וירקות רקובים מארגז שמונח מתחת למדפי הפירות והירקות, הכניסה אותם לתוך שקית ועליהם לדבריה לא חשבה שנדרש לשלם ולכן לקחה אותם יחד עמה.

השוטרות שנגע לליבן הסיפור לא התמהמהו לרגע והחליטו לעשות מעשה. אחת השוטרות נשארה עם הקשישה ואילו שותפתה נכנסה אל הסופר והחליפה את הפירות והירקות הרקובים בטריים, בחרה מספר לחמניות טריות ושילמה בכספה שלה ושל שותפתה על כל המוצרים הללו בקופה.

מיד לאחר מכן נתנו את שקיות המוצרים לקשישה שהתביישה לקבלן מידיהן של השוטרות ואף סירבה שהשוטרות יסיעו אותה לביתה תוך שביקשה רק לשבת בספסל הנמצא בסמוך על מנת לנוח. טרם עזבו השוטרות את המקום, חיבקה אותן הקשישה בחמימות רבה ונישקה ללחייהן.

"סיפור האירוע צבט לנו עמוק בלב ולא ניתן להישאר אדישה במקרה שכזה. מדובר באישה מבוגרת שיכולה להיות אימא של כל אחד מאתנו. אנו מקוות שסייענו לה, ולו במעט שניתן", ציינה רס"ר חנוכייב.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי כעמך ישראל..  


 2. מדהים. אני מוכנה לעשות לה קניות בכל שבוע. למי פונים?  (ל”ת)

  מורה ירושלמית

  • תחפשי בפייסבוק את השם של השוטרת והיא תתן לך פרטים, אני חושבת בשמחה 


  • תודה 


 3. צדיקות.  (ל”ת)

  ד.

 4. לֹא יָבוּזוּ לַגַּנָּב, כִּי יִגְנוֹב לְמַלֵּא נַפְשׁוֹ כִּי יִרְעָב משלי ו' ל'  (ל”ת)

  שלמה

 5. יח"צ של המשטרה.  

  שימי

 6. צובט לב  


 7. כתובת לתרומות בבקשה  (ל”ת)


 8. ולחשוב על אותו סדיסט שהתקשר למשטרה בדרמטיות לדווח על "הגנבת"...  

  דוד

 9. כנסו. מרגש. בכיתי בכי של שמחה  


;