1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

מכת מדינה? חשד להתעללות בגן ילדים נוסף

לאחר רצח יסמין גואטה ומעצר הסייעת המתעללת השבוע, הודיעה המשטרה היום על מעצרה של אשת צוות גן ילדים ברמת גן, החשודה גם היא בהתעללות בילדים בגן
אלי שלזינגר, ב' תמוז תשע"ח 15/06/2018 10:32

דוברות המשטרה צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרהימים ספורים לאחר הגשתו של כתב אישום כנגד הסייעת החשודה ברציחתה האכזרית של התינוקת יסמין וינטה בגן ילדים בפתח תקווה, ומעצרה של סייעת נוספת החשודה בהתעללות בגן ילדים בגבעתיים - הודיעה היום המשטרה על חשד נוסף להתעללות בגן ילדים, והפעם ברמת גן.

על פי ההודעה המשטרתית, במהלך חודש יוני הוגשה תלונה במשטרת מרחב דן, על חשד להתעללות בקטינים בגן ילדים ברמת גן. משטרת ישראל פתחה בחקירה סמויה, שהובילה אתמול (חמישי) למעצרה של חשודה בת 36 מצוות הגן.

החשודה הובאה לחקירה בתחנת דן. היום (שישי) היא אמורה להיות מובאת להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב, שם המשטרה תבקש להאריך את מעצרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נווו מה יהיה עם הילדים שבעזרת ד יהיו לי מי שיעיז להתעלל בהם לא ישאר בחיים צריך לשים מצלמות בכל פינה ורק ככה יפחדו למה ילדים צריכים ליסבול איפה אני ישי  (ל”ת)

    בת שש עשרה

  2. בת"תים ובישיבות יותר גדוע, רק שההורים אינם מתלוננים  (ל”ת)

    שריר

  3. אסור לחילוניות להיות גננות אין להם יראת שמים צריך שהחרדיות יהיו גננות גם אצל החילונים רק כך ימנע עוד מקרים כאלו  (ל”ת)