1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

דינר היסטורי: קרעטשניף י-ם חגגו 70 שנה

חסידי ואוהדי בית קרעטשניף השתתפו בדינר לציון 70 שנה להקמת החצר את המעמד הנעימו; זאנוויל ווינברגר ומקהלת 'מלכות' • צפו
משה ויסברג, ד' תמוז תשע"ח 17/06/2018 11:39

אלי סגל אלי סגלבחסידות קרעטשניף ירושלים חגגו שבעים שנה בדינר מפואר והיסטורי: לאחר שבועות ארוכים של הכנה, נערכה 'ועידת אהבת קדומים' של קהל חסידי קרעטשניף ירושלים, בהשתתפות חסידים אוהדים וידידים.

המעמד נערך במרכז האירועים 'הדודאים' בבני ברק, כאשר כל הקהל היסב סביב שולחנות ערוכים, ונהנה ממעמד כביר וחסר תקדים בתולדות חסידות קרעטשניף.

המעמד נערך בחסות של הנדיב הנודע הרב מיכאל אליהו גולדשטיין ממונסי, אשר הוזיל הון רב להצלחת הוועידה. את המעמד הנחה הגאון החסיד רבי שלמה הורביץ ר"מ בישיבת נדבורנה.

את המשא המרכזי נשא מקורב ותיק לחצר בית קרעטשניף, האדמו"ר מקאסאן.מקהלת 'מלכות', עם הזמר זאנוויל ויינברגר ליוותה את המעמד, יחד עם תזמורת 'אורות' בניצוחו של שייע ברים.

במרכז המעמד, הוקרנה המצגת המיוחדת שהוכנה לקראת המעמד, מצגת וידאו אומנותית, מרגשת וסוחטת דמעות, 'נשמת כל חי', אשר הופקה ביד אמן וסיפרה את סיפור יציאתו מעמק הבכא של הרבי זצ"ל, כשכל מה שעומד לנגד עיניו, הוא אך ורק לקומם את שארית הפליטה ולהחיות עם רב בדרך בית קרעטשניף.

לאחר מכן נשאו כל הקהל תרומות למען ישיבת קרעטשניף באלעד, שהאדמו"ר מעניק להם זכויות ישועות ופרנסה לרוב. בדבריו הודה האדמו"ר לעסקנים המסורים ולכל התורמים, אשר הודות להם תימשך ותתעלה מנגינת בית קרעטשניף לאורך ימים ושנים.

צילום: אלי סגל, וידאו: נתי אלבר, הפקה: טיפ הפקות

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יפה  (ל”ת)

  יפה

 2. לא ידעתי שקרעטשניף כל כך גדול  (ל”ת)

  מענדי

 3. הגרפיקה  

  עמית/קולגה/מפרגן

 4. חסידות שמתפתחת מאוד יפה בשנים האחרונות  


 5. דינר מגניבות  

  משה

;