1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. המעניינים ביותר

הקלטות מזעזעות. הגננת לפעוט: "ילד מטומטם - אהרוג אותך"

עוד מקרה לאוסף מקרי התעללויות בפעוטות נחשף אמש, כשבהקלטות שונות נשמעת מטפלת קוראת לפעוט; "מפגר", "אוטיסט" ו"מפלצת" והגרוע מכל, היא מייחלת למותו
אביגיל קושלבסקי, ו' תמוז תשע"ח 19/06/2018 11:56

תינוק, פעוט, ילד, בוכה, אוזניים, אוזן, רגליים, כאבים, הורות, הורים צילום: Pixabay צילום: pixabayזה לא נגמר: עוד מקרה של התעללות נחשף אמש בחדשות online, כשהקלטה שהגיעה לידיהם חושפת מטפלת המתעללת מילולית בילד.

הפעוט חסר הישע שהה במשפחתון, שם ספג מידי המטפלת אמירות קשות כמו "אתה אוטיסט? מפגר? מפלצת? ילד מטומטם" ואפילו איומים כמו "ילד מטומטם אני אהרוג אותך" או "אני שונאת אותך, אני אהרוג אותך".

הוריו של הפעוט שמו לב לשינוי התנהגותי אצל בנם שהחל להימנע מקשר עין, להשפיל את מבטו ופיתח בעיות שינה. מספר גורמים נוספים שכנעו את ההורים להשתיל מכשיר הקלטה בתיק של בנם והם שמעו כיצד עובר יום בחייו של תינוק.

ההורים המזועזעים הוציאו את בנם מהמסגרת באופן מידי ופנו בתלונה למשטרה. נכון לעכשיו מונח התיק על שולחן הפרקליטות וממתין להכרעה. 'בחדרי חרדים' נמנע מלהביא את ההקלטה מפאת התבטאויות קשות הכלולות בה - אשר אינן ראויות להתפרסם באתר חרדי.

כזכור בשבועות האחרונים, מאז מותה של התינוקת יסמין וינטה בעקבות התעללות בה לכאורה, נחשפים בזה אחר זה מקרי התעללות קשים בתינוקות ובפעוטות חסרי ישע. חוקים שונים שהוגשו מנסים למנוע את המקרים הבאים על ידי התקנת מצלמות במסגרות או קורסים ומבדקים מקיפים למטפלות, אך בינתיים נראה כי המוגלה עוד מתנקזת ומקרים קשים רק ממשיכים להיחשף.
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הבעיה היא עמוקה יותר  


 2. כשהמדינה עושה מאמצים למנוע את הילודה ולצמצם את כמות הילדים בישראל  

  פרופ' קרישבסקי שאול

 3. אצל גננות חרדיות או מבית חרדי זה לא קורה ברוך ה' יש ערכים  

  המגיב

  • לא מחייב. יש רק הבעיה שאין תעוד (ל”ת)


 4. לא מצדיקה התנהגות שכזו....  

  יעל

 5. הזוי? למה הזוי, בגלל שהזכרון כבר התקצר וכבר שכחו את היסטורית ההיסטריות הפסיכיות הללו. הכתובת היתה על הקיר כבר שנים רבות  

  מאיר ש.

 6. שימו מקרומון מרוחק ולא תאמינו למה שתשמעו.מנסיון.בהחלט גם חרדיות!!!!!הן גם עצבניות!!  (ל”ת)

  ישראליות עצבניות

;