1. עמוד הבית
  2. אוכל
  3. עושים שוק

תנובה משיקה את:YOLO ORIGINS סדרה המבוססת על חומרי גלם מקוריים מדרום אמריקה ואפריקה כשר למהדרין

YOLO, מבית תנובה, ממשיך להתפתח ומשיק את YOLO ORIGINS, סדרה המבוססת על חומרי גלם אותנטיים וייחודיים המגיעים ממטעים שגדלים בארצות ברזיל, מדגסקר וחוף השנהב • המוצר כשר למהדרין בהכשר בד"צ ועדת מהדרין
בחדרי חרדים, ו' תמוז תשע"ח 19/06/2018 15:14

_imagebank_orig_orig_D6D3705D29884CDC8FFB050C8C94AE92.jpgYOLO מבית תנובה, ממשיך להתפתח ומשיק את YOLO ORIGINS, סדרה המבוססת על חומרי גלם אותנטיים וייחודיים המגיעים ממטעים שגדלים בארצות ברזיל, מדגסקר וחוף השנהב. המוצר כשר למהדרין בהכשר בד"צ ועדת מהדרין.

YOLO ORIGINS מתחבר למגמה המזוהה עם מותגי השוקולד הגדולים בעולם, של שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ממטעי גידול מוקפדים במדינות מיבשות אמריקה ואפריקה.

הסדרה פותחה בליווי של מומחים לשוקולד בכדי ליצור את החיבור המושלם בין קרמו שוקולד לחומרי הגלם הייחודיים.

כל אחד משלושת חומרי הגלם שנבחרו נחשב לאיכותי ביותר בקטגוריה שלו:

הערביקה הוא זן הקפה המובחר ביותר - פוליו קשים, תכולת הקפאין בהם נמוכה יחסית, וטעמם וניחוחם עשירים יותר; מדגסקר היא המדינה המובילה בעולם בייצור וייצוא וניל, וחוף השנהב היא המומחית המובילה בעולם בייצור פולי קקאו, המרכיב העיקרי בהכנת שוקולד.

סדרת YOLO ORIGINS תושק באריזות מרהיבות, המשלבות צבעים פסטליים ועיטורי זהב ומשלימות את חוויית הפינוק:

YOLO ORIGINS שוקולד חלב עם קפה מפולי ערביקה מברזיל

YOLO ORIGINS שוקולד לבן עם וניל מדגסקר

YOLO ORIGINS שוקולד מרירExtra dark מחוף השנהב.

כאמור, הסידרה מיוצרת בכשרות למהדרין בהשגחת בד"צ ועדת מהדרין.

"בתהליך הפיתוח של YOLO ORIGINS יצאנו למסע חוצה יבשות, חקרנו ובחנו את חומרי הגלם האיכותיים ביותר במקומות בהם הם מיוצרים" אמרה לילך כהן שולומון, מנהלת אגף שיווק חטיבת החלב, תנובה, "כדי להביא לצרכן הישראלי את הדבר האמיתי - שילוב של מומחיות ומרכיבים איכותיים, המפיקים יחד חווית טעם, עוצמתית ואוטנטית".

מותג YOLO מקפיד להפתיע, לחדש ולספק לצרכנים חוויה של טעם, כמענה אופטימלי לשוקולד, עם מגוון מוצרים, ביניהם: יולו שוקולד חלב, שוקולד לבן, שוקולד מריר, שכבות שוקולד,
YOLO white ועוד.
מעוניינים לשתף אותנו במתכונים שלכם? שלחו אלינו לוואטסאפ 0583288642 או למייל madorhl@gmail.com ואולי נעלה גם את המתכון שלכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;