1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

ליאון יעדר מהדיון: "המועצה הפכה לבימת שיסוי"

סאגת מתחם התחנה נמשכת: לקראת הדיון הערב הודיע המועמד לראשות העיר משה ליאון, כי לא ישתתף בהצבעה שתעסוק על מתחם התחנה: "לצערי,נציגי ציבור, שטובת העיר ירושלים אינה בראש מעייניהם - הפכו את מליאת המועצה לבימת שיסוי בין המגזרים והאוכלוסיות השונות בעיר כחלק מקמפיין פוליטי"
ארי קלמןי"א תמוז תשע"ח 24/06/2018 16:23

יונתן זינדל, פלאש 90 ליאון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90סאגת מתחם התחנה שנחשפה ב'בחדרי חרדים' ממשיכה לספק כותרות, ועומדת במרכז קמפיין הבחירות לראשות העיר ירושלים.

לקראת הדיון הערב (ראשון), הודיע המועמד לראשות העיר משה ליאון, כי לא ישתתף בהצבעה שתעסוק על מתחם התחנה.בהודעה שפרסם מטה ליאון נכתב בשמו כי, "לצערי, מועצת העיר הפכה לקרקס חסר משמעות. נציגי ציבור, שטובת העיר ירושלים אינה בראש מעייניהם - הפכו את מליאת המועצה לבימת שיסוי בין המגזרים והאוכלוסיות השונות בעיר כחלק מקמפיין פוליטי".

עוד הוסיף ליאון, "כפי שאמרתי בישיבות קודמות, בכוונתי לשמור על הסטטוס קוו ועל האחדות בין הציבורים השונים. שום תועלת ממשית לתושבי ירושלים לא תצא מהדיון המפלג שיתקיים הערב, ולכן לא אטול בו, ובדיונים דומים מסוג זה חלק, עד לכינון מועצת העיר בראשותי, שתדע לטפל בהידברות וברגישות רבה בסוגיות החשובות לירושלים תוך שמירה על הסטטוס קוו".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ליאון האמיתי וליברמן מחללי שבת ואוכלי טריפות  (ל”ת)

    דרעי

;