1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. משפחה

רה"מ מגן על אשתו: "רומסים את דמותה"

ראש הממשלה נתניהו יצא בעוד מתקפה על התקשורת במטרה להגן על רעייתו, שרה נתניהו, שעוברת לדבריו ימים לא פשוטים בשל הגשת כתב האישום נגדה
אביגיל קושלבסקי, י"ט תמוז תשע"ח 02/07/2018 21:48

בנימין נתניהו צילום: מרים אלסטר/ פלאש 90ראש הממשלה נתניהו נחלץ שוב להגנת רעייתו, שמותקפת בפעם אחר פעם לטענתו. מפעם לפעם מבקש ראש הממשלה מהתקשורת להפנות את האש מרעייתו שרה ומבניו כלפיו והיום הוא יצא שוב להגנת אשתו שמועמדת לדין בתיק המעונות.

בישיבת סיעת הליכוד ביקש ראש הממשלה לומר מספר מילים בנימה אישית ואמר: "שרה היא אישה נפלאה ואם מדהימה. היא הייתה בת למופת להוריה. התקשורת מתעלמת לחלוטין מכל מה שהיא עושה".

ראש הממשלה המשיך ומנה את פועלה של הגברת נתניהו: "איך היא עוזרת למשפחות שכולות, איך היא עוזרת לחיילים בודדים, איך היא עוזרת לילדים חולי סרטן - לא בכאילו. שמונה שנים שהיא מלווה ילדת חולה סרטן 'באמיתי', וכשהיא הולכת למשפחות השכולות זה לא כדי לעשות 'וי' אלא ללוות אותם במשך שנים, את ההורים, את הילדים. וניצולי שואה, ונשים מוכות. כל כך שונה מהדמות הזאת שמנסים לתאר".

נתניהו הוסיף והודה לציבור שתומך ברעייתו שעוברת ימים לא פשוטים, "עשרים שנה שרומסים את דמותה", אמר ראש הממשלה. נתניהו הוסיף סיפר שבשל התמיכה הכבירה הוא ראה לנכון לומר את הדברים.
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נתניהו שכח כיצד השפיל את הציבורהחרדי !! שכחת את הרזה שנושא על גבו את השמן ??  

    בן סמואל

  2. מידת הדין  

    יאיר לפיד

;