1. עמוד הבית
  2. מחכות לאישור
  3. מחכות לאישור

גילתה שתיעוד התקף החרדה שלה הופץ ברשת

אחת מאזעקות 'צבע אדום' האחרונות תפסה את הודיה משדרות כשהיא לא מוכנה והיא נכנסה להתקף חרדה שהוסרט והופץ ברשתות החברתיות. בראיון שנתנה הבוקר היא מדברת על הקושי בלגלות  סרטון אישי כל כך מופץ ברחבי הרשת

אביגיל קושלבסקי, ד' אב תשע"ח 16/07/2018 15:26

"הרגשתי בין חיים למוות" כאן פגעה הרקטה בבית בשדרות שדרות בסוף השבוע האחרון צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בסוף השבוע האחרון שוב חווה אזור הדרום כולו את ההתחממות במצב הבטחוני כשלמעלה מ-100 טילים נורו לעבר ישובי עזה ושדרות. תושבת שדרות ששהתה בגן שעשועים עם ילדיה ונתפסה לא מוכנה בעת אזעקת צבע אדום צולמה כשהיא בהתקף חרדה וצועקת כי היא אינה יכולה לנשום וכל הגוף שלה רועד. הסירטון שותף אלפי פעמים והפך לויראלי ברשתות החברתיות.

בעלה, עמיחי, שהגיע למקום במהרה מתפילת מנחה בבית הכנסת שנפגע דקות ספורות קודם לכן מרסיסי טיל והודיה עצמה סיפרו הבוקר בראיון לתכנית "חדשות הבוקר" של קשת על תחושותיהם בעיר שדרות בימים אלו ועל הקושי בחשיפה הלא רצונית ברגעים פגיעים ורגישים כל כך.

"היה לי קשה מאוד לראות את זה, אני עדיין לא מעכלת את מה שקרה", סיפרה הודיה, "זה תיעוד של רגעים מאוד קשים שעברתי עם עצמי. זה לא משהו נשלט, הרגשתי שאני בין חיים למוות ולא נוכחת בסיטואציה. לא ידעתי בדיוק איפה הילדים וזה הכניס אותי לחרדה עוד יותר גדולה".

"כשראיתי את הסרטון הזדעזעתי, לא שמנו לב שמצלמים אותנו. אני חושב שהיו צריכים להתייעץ איתנו לפני שפרסמו את זה", אמר עמיחי שכעס על חשיפת הרגעים המשפחתיים הקשים והודיה הוסיפה כי הם עדיין לא התאוששו ולאחר שזה כבר פורסם היא מקווה שלפחות תצא מזה תועלת ואנשים יבינו מה עובר על תושבי שדרות.

הזוג סיפר כי גם ילדיהם עוד לא התאוששו והתינוק הקטן בן השנתיים שנראה בסרטון מפוחד וחושש מאוד מקרבה לפארק בו שהו בזמן האזעקה ובשל כך ממעט מאוד בדיבור.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יש דין ויש דיין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11  (ל”ת)

    נועה

;