1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. ?מה חדש
  4. ?מה חדש

כך מתכננת ח"כ יחימוביץ' להתנייד בירושלים

ח"כ שלי יחימוביץ' הביאה אמש לכנסת את כלי התחבורה החדש שלה הממתין בסבלנות בחניית הח"כים של הכנסת ושיסייע לה בהתניידות בתוך העיר ירושלים

אביגיל קושלבסקי, ה' אב תשע"ח 17/07/2018 09:03

בכלי תחבורה מפתיע אופניים אופניים צילום: pixabay

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מ'המחנה הציוני' הפתיעה והגיעה לכנסת עם רכישה מקורית. לקראת ההצבעות על חוקים שמתוכננים לעבור לפני תום המושב, הופיעה חברת הכנסת יחימוביץ' במשכן הכנסת כשהיא חמושה באופניים אופנתיות שיסייעו לה להתנייד בתוך העיר ירושלים.

בציוץ שהעלתה חברת הכנסת יחימוביץ' בעמוד הטוויטר שלה, היא מבקשת מהעוקבים לברך אותה לרגל הרכישה ומספרת כי היא מתכננת לקפוץ למלון לנמנם בין הצבעה להצבעה ולצורך כך תשתמש באופניים: "ברכו אותי! קניתי היום אופניים חדשים, שישכנו אך ורק בירושלים בירתנו, ועליהן גם ארכב בלילה, מהכנסת, מתישהו, לחטוף תנומה קצרה במלון. הנה הן, בחניית הח"כים".

חברת הכנסת יחימוביץ' ידועה בחיבתה לרכיבה על אופניים והיא פרסמה לא מעט סיפורים עליה ועל האופניים שלה, כך למשל מדי פעם היא נתפסת בעדשת המצלמה כשהיא מתניידת בעזרת אופניים ממקום אל מקום ולפני מספר שנים היא שיתפה את עוקביה בכך שאופניה האהובות נגנבו מהלובי בבניין בו היא גרה וביקשה מהגנב שיחזיר אותם למקומם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.