1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. טיפוח

מוצרי האיפור שחייבים לקחת לחופשה

מסקרה שהיא איילנר או אודם שהוא סומק: רחלי ויינגרטן, מאפרת מקצועית, מסבירה איך אפשר להשתמש באותו מוצר לשני שימושים שונים ולחסוך זמן, מקום וכסף

רחלי ויינגרטן, מאפרת מקצועיתו' אב תשע"ח 18/07/2018 12:06

איילנר ממסקרה shutterstock shutterstock

אתגרתי את חברותי ושאלתי אותן: "איזה מוצר איפור אתן לוקחות לאי בודד? אחד בלבד!"

האודם והמסקרה התחרו בינהם על המקום הראשון וגם העפרון השחור הפגין נוכחות מרשימה. בין לבין הופיעו איילינר, קונסילר, מייקאפ וכל השאר חוץ מברונזר, כי מי צריך שיזוף מלכותי על אי שמאפשר שיזוף טבעי?

מאפרות מקצועיות מחביאות בין רזי המקצוע את התשובה, כמאפרת מקצועית אני חושפת אותה כאן: אם את יודעת לאפר את יודעת לאלתר, כן כן לאלתר!

גם אני מצטרפת לנשים שבחרו באודם או במסקרה כמוצר אותו יקחו לאי בודד, כיון שלהם יש כמה שימושים מעבר לאלה הבסיסיים ביותר.

האודם משמש לרוב לצביעת השפתיים ולהדגשתם, אך האפשרויות הגלומות בו הן רבות ומגוונות. מעבר לצבע על השפתיים, אודם יכול לשמש להסמקה טבעית על תפוחי הלחיים או אפילו כצללית בהנחה בטפיחות עדינות על גלגל העין.

גם למסקרה יש שימושים נוספים מלבד הדגשת, הארכת, עיבוי או סלסול הגבות. המסקרה יכולה לשמש גם למילוי הגבות או לשרטוט איילנר באמצעות מברשת זוויתית.

גם למוצרי איפור נוספים יש מגוון שימושים מלבד השימוש בשלו הם יוצרו: הצללית יכלה לשמש כסומק ולהפך, סומק יכול לשמש כצללית. צללית בגוון ובמרקם מתאים יכולה לשמש גם כפודרה ומייקאפ נוזלי יכול לעתים להוות גם תחליף לקונסילר.

או בקיצור, עם קצת יצירתיות והרבה דמיון תוכלי להתאפר בחופשה או על אי בודד גם אם השארת את אחד ממוצרי האיפור שלך בבית.

שיהיה לכולנו יופי של קיץ!

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;