1. עמוד הבית
  2. תיירות
  3. חוצלארץ

ביטוח נסיעות לחו"ל בטיסות לאומן

הנסיעה לאומן היא אחת הנסיעות המרגשות והמלהיבות ביותר, ולא מעט ישראלים מחכים ומצפים לקראת ראש השנה לבקר בציון של רבנו נחמן זצ"ל

כתבה אינפורמטיבית, א' אלול תשע"ח 12/08/2018 10:14

travel-bus_G1kYwDKO.jpg צילום: storyblocks

אלא שלקראת הנסיעה הזו חשוב להתכונן היטב, ואנחנו לא מדברים רק על קריאת המדריך לאומן, אריזת מזוודה, מזון או על בחירת המקום שבו תשנו בלילה. הכנה נכונה וטיפול מוקדם בנושא ביטוח הנסיעות חשוב לא פחות מכל שאר המשימות שלכם, וככל הנראה הוא החשוב ביותר.

למה חשוב להקפיד על ביטוח נסיעות לחו"ל?

דמיינו לעצמכם מצב שבו אתם מגיעים לאומן, נרגשים ונלהבים, משתוקקים לחוות את אחת החוויות המיוחדות ביותר שיש. אלא שנפילה או פציעה יכולות לקלקל את החופשה כולה. אם אתם לא ממש שולטים בשפה המקומית תגלו שקשה לכם להסביר לצוותים הרפואיים מה בדיוק קרה ומה כואב לכם, והאתגר ממש לא מסתיים שם. בתי החולים באוקראינה קצת פחות מתקדמים בהשוואה לרפואה המתקדמת בישראל, זו שנחשבת לאחת הטובות בעולם. גם מחיר הטיפול יהיה גבוה משמעותית ואם תצטרכו לחזור לארץ מוקדם מהרגיל לקבלת טיפול נוסף, תגלו שאתם משלמים הרבה מאוד. הדרך הטובה ביותר למנוע את המחיר הכבד הזה מראש היא ביטוח הנסיעות שלכם.

מה מכסה ביטוח הנסיעות?

ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב בכל סיטואציה ובכל חופשה, ובהחלט לקראת הנסיעה לאומן. עם זאת, ודאו שאתם בוחרים פוליסה שמעניקה לכם כיסוי מקיף עד כמה שאפשר. כך יהיה לכם כיסוי משמעותי אם תזדקקו לאשפוז במהלך הנסיעה, אם חלילה יידרש ניתוח ובמקרים קיצוניים יותר גם כאשר נדרשת הטסת חירום בחזרה לארץ. חוץ מזה הביטוח מכסה גם את עלויות התרופות (אם תצטרכו) והוא יספק הגנה גם במצבים אחרים, שאינם קשורים למחלה או למצב רפואי. למשל, אם הטיסה נדחתה או בוטלה הביטוח שלכם הוא זה שיספק לכם הגנה כלכלית.

מתי מזמינים ביטוח נסיעות לחו"ל?

הדרך הטובה ביותר להתכונן לנסיעה הקרובה היא לטפל בביטוח הנסיעות מיד כשאתם מתאמים את הטיסה שלכם. עכשיו, כשאתם יודעים באילו מועדים תשהו באומן אתם יודעים עבור איזו תקופה נדרש עבורכם כיסוי. ככל שתקדימו לטפל בנושא תגלו שאתם גם מצליחים להשתלט על המידע הרב ועל מגוון הביטוחים והפוליסות שמוצעים לכם. תוכלו להשוות הצעות, לבחור את הפוליסה המקיפה והנכונה עבורכם, ולקבל את ההחלטה האידאלית בשבילכם. כך גם תוכלו להתמקד בהכנות לקראת הנסיעה שלכם, ולדעת שלפחות בנושא הזה – שהוא אחד הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר – אתם כבר ממש לא צריכים לדאוג.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.