1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

תוקף הילדה הבני-ברקית לקראת כתב אישום

בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד בתקיפה אכזרית של ילדה בבני ברק לפני ארבע שנים - לאחר שנלכד לאחרונה לפתע על ידי המשטרה בסיוע ממצאים חדשים

אלי שלזינגר, א' אלול תשע"ח 12/08/2018 18:31

לאחר שנלכד באקראי חרדי, צל, צללית צילום: Zack Wajsgras/Flash90

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ: כשלוש שבועות לאחר שנעצר בחשד למעשים חמורים, הוארך מעצרו לקראת כתב אישום.

חרדי תושב אשדוד בן 32, הובא היום (ראשון) שוב לבית משפט השלום בתל אביב, ולבקשת חוקרי משטרת מרחב דן הוארך מעצרו עד ליום חמישי.

כפי שפורסם בשבוע שעבר ב'בחדרי חרדים', לפני ארבע שנים, בשנת 2014, הוגשה תלונה במשטרה מרחב דן, כי ילדה קטנה הותקפה מתחת לביתה על ידי אלמוני, שביצע בה מעשה חמור ואכזרי. נפתחה חקירה, במהלכה נאספו ראיות וממצאים על ידי חוקרים וצוות זיהוי פלילי.

הראיות והממצאים נשלחו למעבדה לבדיקה, אולם לא נמצאה התאמה. במשך השנים צוותי החקירה שליוו את התיק לא הרפו והמשיכו בחקירה גלויה וסמויה כאשר הצוותים דאגו בכל תקופה לרענן את התיק ולבצע השוואות נוספות של בדיקות מעבדה במטרה להגיע לזהות המבצע.

מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי לפני תקופה נעצר תושב אשדוד בן 32, המשתייך לקהילה חרדית, זאת בחשד למעשים חמורים שביצע. במסגרת החקירה, נלקחו ממנו טביעות אצבע ודגימות DNA. לפני כשבועיים נמצאה התאמה בין הדגימות משנת 2014 לדגימה של החשוד - והוא נעצר.

מאז, מעצרו הוארך מעת לעת והיום כאמור בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו שוב לאחר שהוגשה הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום, עד ליום חמישי השבוע.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.