1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

יוזמה מבורכת ברדיו החרדי: גונזים את הראיונות והעימותים

בהנהלת רדיו 'קול חי' החליטו לצמצם בימים אלו - ימי הרחמים והסליחות בעיסוק סביב הבחירות המוניציפליות ומדי יום מביא הכתב הפוליטי תקציר מהתרחישים הרלוונטים לציבור המאזינים

בני יחזקאלי, י"א אלול תשע"ח 22/08/2018 08:55

לרגל ימי הסליחות אולפן רדיו קול חי. צילום: דוד קליגר דוד קליגר

יוזמה ראויה לחיקוי: הרדיו החרדי 'קול חי' הפתיע הבוקר (רביעי) כשהחליט באופן מערכתי לצמצם משמעותית בחודש הרחמים והסליחות את העיסוק סביב הבחירות המוניציפליות בתוכניות הרדיו בכלל ובפרט בתוכניות האקטואליה בבוקר ובערב, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

על פי היוזמה, מעתה ועד לאחר החגים, מגישי תוכניות 'קול חי' לא יקיימו ראיונות וסיקורים נרחבים בסוגייה המוניציפלית עמוסת הספינים. במקומם ישודר יומנון קצר שירכז את כלל הדיווחים הרלוונטים למאזינים.

בהנהלת 'קול חי' אמרו ל'בחדרי חרדים' כי "החלטנו להפסיק בחודש אלול - חודש הרחמים והסליחות - לקיים ראיונות ולפרסם ספינים הקשורים לבחירות המקומיות. נשדר בעת הצורך פינה ספציפית - ככל שיהיו עדכונים מהותיים ומוחלטים. לא על שמועות, לא על ספינים ולא על כיפופי ידיים בין המפלגות".

יצוין, כי התוכנית המוניציפלית של הרדיו בהגשת איתי גדסי - תחזור אף היא לשדר רק אחרי החגים, לאחר שהיא יצאה לפגרה זמנית בימי בין המצרים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כי הרדיו מכור כבר מזמן לצד אחד במפה הפוליטית שמעדיף שקט והרדיו מס0ק לו את זה בתירוצים "חינוכיים".  (ל”ת)

    דן השדרן

  2. חחח. הרדיו הזה חושב שהוא תלמוד-תורה, עושה מבצעים "לתלמידים". מי שיעשה מצוה - יבנה לבנה בבית המקדש. מי שיתנהג יפה - יקבל פרס בסוף השנה. חחח. תהיו רדיו - מה ביקשנו. בישיבות לומדים תורה!!  (ל”ת)

    גריינמן

;