1. עמוד הבית
  2. VOD
  3. ארכיון

מעצר "נשות הטליבאן" שחטפו את ילדיהן

חרדים סייעו בחילוץ הילדים מהדירה בשכונת מקור ברוך, לאחר שהוסתרו על ידי האמהות המשתייכות לנשות השאלים המכונות גם "טליבאן" • צפו בתיעוד שפורסם בחדשות 'כאן'

אלי שלזינגר, ג' תשרי תשע"ט 12/09/2018 22:59

הזנחה, תנאים קשים > תיעוד נשות הטליבאן נשות הטליבאן צילום: מתוך הוידיאו

חרדים סייעו בחילוץ הילדים מהדירה בשכונת מקור ברוך, לאחר שהוסתרו על ידי האמהות המשתייכות לנשות השאלים המכונות גם "טליבאן", כך דווח הערב ב'כאן חדשות'.

בתיעוד שהביא עקיבא ווייס, נראים שוטרים סמויים מלווים את אחת החשודות מיד לאחר מעצרה, בנוסף גם שוטרת סמוייה צמודה לחשודה. בתיעוד נראה גם סיוע של חרדים בחילוץ הילדים מהדירה בה שהו.

"נשים יכולות ללכת בצורה שונה, זה לא עילה להפיל עליהן כל מיני תיקים, להעליל עליהן כל מיני עלילות" אומר עו"ד איתמר בן גביר שמייצג את אחת מהן.

"מדובר בסכסוך בינן לבין הבעלים שלהן. אפשר לא לאהוב אותן, אפשר לחשוב שהן מחמירות מאוד, אפשר לחשוב הרבה דברים. אבל זה לא פלילי".

לדברי בן גביר, מדובר בהתנכלות של המשטרה כלפי הנשים המשתייכות לקהילה המכונה "כת השאלים". לדבריו, השיא היה כאשר הפשיטו את הנשים בבית המעצר.

"פגיעה קשה מאוד בצניעות של אותן נשים, שכל כך מקפידות על הצניעות שלהן", כפי שדווח ב'בחדרי בשבוע שעבר, גם בבית המשפט אלו חבשו משקפי שמש מתחת ל'שאל'.

בן גביר הוסיף בשיחה לעקיבא ווייס ב'כאן חדשות' כי בכוונתו להגיש תביעה אזרחית נגד המשטרה ונגד שב"ס.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;