1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

החסיד נדהם: הגנבים העלימו את התרנגולים

שלושה גנבים העלימו תרנגולים מקצביה של חסיד סאטמר • האתר הפופולרי הסביר לגולשים הגויים: "התרנגולים סובלים מתנאים קשים, הרבה מהם מתים מחום" • המשטרה פתחה במצוד

יענקי פרברד' תשרי תשע"ט 13/09/2018 12:53

באישון ליל תרנגולים, כפרות תרנגולים, כפרות צילום: Matanya Tausig/Flash 90

משטרת ניו יורק החלה במצוד אחר שלושה גנבים שגנבו הלילה, בין רביעי לחמישי, חמישה כלובים של תרנגולות מחנות בשר בבעלות חרדית בויליאמסבורג.

כאמור, הגנבים גנבו מקצביה בבעלותו של חסיד סאטמר, הממוקמת ברחוב 'לי אווניו', אתמול בשעה 3:30 לפנות בוקר. הם העמיסו חמישה כלובים של תרנגולים לתוך רכב מסחרי ונעלמו, כך דווח ב'דיילי ניוז'.

"הגניבה מגיעה קרוב ליום כיפור, שבו על פי המסורת היהודית אלפי תרנגולים נשחטים לפני יום הכיפורים הקרב, לאחר שעל פי האמונה היהודית התרנגולים הם כפרה על חטאים של היהודים", כך הסביר הדיילי ניוז לקוראיו הגויים.

עוד הוסבר כי "היהודים מסובבים את התרנגולות שלוש פעמים מעל הראש, והבשר מחולק לעניים לסעודה שלפני הצום".

האתר הוסיף לדווח לקוראיו, כי התרנגולים סובלים מתנאים קשים, וכי הרבה מהם מתים מחום, וכי אם יש תרנגולים שהם טריפה - הם נזרקים לאשפה.

יצוין, כי ההסבר נגוע ולא נכון בלשון המעטה, בשנים האחרונות יש שיפור גדול בקרב הציבור החרדי בארה"ב, בכל הנוגע למניעת צער בעלי חיים.

בשלב הזה, לא ברור האם הגנבים משתייכים לעמותה הפועלת למניעת צער בעלי חיים, או שמטרתם לגנוב את העופות בשביל למכור אותם.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;