1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

כשארגון אנטישמי עושה כנס נגד אנטישמיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו, סירב להזמנת אונסק"ו להשתתף בכנס על אנטישמיות: "הארגון אנטישמי"

ארי קלמן, י"ז תשרי תשע"ט 26/09/2018 21:38

נתניהו נגד אונסק"ו ויקי ויקי

ראש הממשלה בנימין נתניהו סירב להזמנת אונסק"ו להשתתף בכנס על אנטישמיות. הוא הסביר כי, "אף על פי שאני מברך על כל מאמץ להיאבק באנטישמיות, החלטתי לא להשתתף בכנס עקב ההטייה הבלתי פוסקת והמבישה של הארגון נגד ישראל".

נתניהו פירט כי, מאז 2009, אונסק"ו אימצה 71 החלטות נגד ישראל ורק שתי החלטות שמגנות את כל שאר המדינות יחד".

עוד הוסיף כי, "אנטישמיות פעם בידלה את העם היהודי והשמיצה וגינתה אותו. היום היא מבדלת את המדינה היהודית ומשמיצה ומגנה אותה. אם אונסק"ו רוצה למחוק את אות הקין הזה, הארגון צריך לעשות יותר מרק לארח כנס על אנטישמיות. עליו להפסיק לפעול בצורה אנטישמית. עליו גם לחדול מההתנהלות האבסורדית שמכחישה את הזיקה בין העם היהודי לארץ ישראל, ובין העם היהודי לבירתנו הנצחית ירושלים.

"לא משנה מה יאמרו באונסק"ו—הכותל המערבי אינו שטח פלסטיני תחת כיבוש, ומערת המכפלה, מקום קבורתם של אברהם ושרה, יצחק ורבקה, יעקב ולאה, אינו אתר מורשת פלסטיני. פרישתנו מאונסק"ו ב-2017, היתה אמירה מוסרית ברורה של ישראל וארה"ב שלא נסבול יותר את האנטישמיות של אונסק"ו.

"אם וכאשר אונסק"ו יעצור את ההטייה שלו נגד ישראל, יפסיק להכחיש את ההיסטוריה ויתחיל להתייצב לצד האמת, ישראל תתכבד להצטרף מחדש. עד אז, ישראל תיאבק באנטישמיות באונסק"ו ובכל מקום אחר".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.