1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

אחרי 3 חודשים: נלכד הרוצח שהתחפש לחרדי

שלושה חודשים אחרי שנמלט במבצע מטורף מן הכלא הצרפתי, בו הוא מרצה עונש מאסר על פשעיו הרבים, הוא נלכד ונעצר יחד עם שלושה בני משפחה 

יענקי פרבר, כ"ד תשרי תשע"ט 03/10/2018 15:29

לקח יותר זמן מהפעם הקודמת pixabay pixabay

כלי תקשורת בצרפת מדווחים, כי המשטרה הצליחה לשים את ידה על השודד והרוצח רדואן פאיד, שנמלט לפני שלושה חודשים מהכלא באזור פריז באמצעות מסוק.

על פי הדיווח, יחד עם השודד נעצרו שלושה בני משפחה באזור שבצפון המדינה.

כזכור, לפני שלושה חודשים, נמלט מכלא שמור ביותר פושע ידוע לשמצה ברחבי צרפת, מי שהתגורר בעבר בישראל והתחפש לחרדי כדי להסתתר מהאינטרפול שהיה בעקבותיו, וחבריו עשו הכל כדי לחלצו וגם הצליחו, אך לבסוף הוא נתפס.

כפי שדווח אז ב'בחדרי חרדים', חבריו של הפושע רדואן פאיד, השתלטו לפני שלושה חודשים, על טייס והכריחו אותו להמריא עם מסוק ממנחת מסוקים, תוך כדי ששניים מהם - מאיימים עליו בנשק, והבהירו לו כי יש כמה אנשים עם נשק שנמצאים מחוץ לבית שלו, ואם הוא לא יחלץ את "החבר" שלהם, הם ירצחו את משפחתו.

הוא ניסה כמה פעמים להתניע את המסוק הישן משנות ה-60, אך התקשה. הפושעים נלחצו, היכו אותו בראשו והוא איבד את ההכרה לכמה דקות, כשהוא התאושש הוא הצליח להתניע את המסוק.

הם טסו עמו אל חצר הכלא ושם הם חילצו את האסיר המסוכן, לאחר שהשלימו את המבצע בהצלחה, הם שיחררו את הטייס עם נחיתתו, ולאחר כמה שעות המסוק נמצא שרוף.

המשטרה חששה כי הפושע רדואן פאיד, נמלט ככל הנראה כשהוא מחופש ליהודי חרדי עם המסוק החטוף מבית הכלא השמור בצרפת, והאינטרפול החל לנסות לעלות על עקבותיו, מחשש שינסה להגיע לישראל מחופש לחרדי.

זוהי בריחתו השנייה, כשהפעם הקודמת הייתה לפני חמש שנים, ולקח לרשויות ששה שבועות למצוא אותו, הפעם זה ארך להם כפול זמן - שלושה חודשים. לא דווח היכן במדויק הוא הסתתר.

פאיד, בן 46, דובר השפה העברית, מספר בביוגרפיה שלו, כיצד התלבש בעבר כמו יהודי חרדי בשנות ה-90, וחי בישראל בזהות בדויה, ובעזרת התחפושת הצליח להתחמק משוטרים, כך דווח ב"איבנינג סטנדרד" הבריטי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.