1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

אשת הנשיא נכנסה לכלא וביקרה בתוך צינוק

הגברת הראשונה מלניה טראמפ, אשתו של נשיא ארה"ב, שנמצאת בביקור באפריקה, ביקרה היום במתקן בגאנה, שבו עבדים שחורים היו מוחזקים לפני שנשלחו לחו"ל לעבדות עולמית, ואמרה שהיא "לעולם לא תשכח את הביקור"

יענקי פרבר, כ"ד תשרי תשע"ט 03/10/2018 18:12

'לא אשכח' pixabay pixabay

הגברת הראשונה מלניה טראמפ, אשתו של נשיא ארה"ב, שנמצאת בביקור באפריקה, ביקרה היום במתקן בגאנה, מתקן שבו עבדים שחורים היו מוחזקים לפני שנשלחו לחו"ל לעבדות עולמית, ואמרה שהיא "לעולם לא תשכח" את הביקור.

"זה מקום מאוד מיוחד", אמרה לאחר סיור בטירה ב'קייפ קאווסט'. "לעולם לא אשכח את החוויה המדהימה את הסיפורים ששמעתי ומהצינוק שראיתי, מה שקרה לפני כל כך הרבה שנים, זה באמת טרגדיה".

היא שהתה במבנה מהמאה ה -17, על חוף גאנה במשך שעה, במסגרת סיור מודרך במקום שהפך למוזיאון, שם קיבלה סיור מיוחד ממנהל המוזיאון.

הגברת טראמפ שהתה כעשר דקות בתוך מתקן מיוחד דומה לצינוק, שבו העבדים הוחזקו לפני יציאה דרך "דלת ללא חזרה" כדי להילקח לעבדים על פני האוקיינוס ​​האטלנטי.

הגברת הראשונה התרגשה מאוד, והניחה זר פרחים מיוחד ליד דלת של הצינוק.

"זה מאוד מרגש", אמרה מלניה, והוסיפה שהטירה היא "באמת משהו שאנשים צריכים לראות ולחוות".

בדרכה החוצה, ביקש ממנה המדריך לחתום על ספר האורחים כדי לציין את הרושם שהמקום הותיר עליה שם.

מלניה כתבה "תודה על קבלת הפנים החמה שלכם".

הגברת הראשונה נמצאת בסיור מיוחד ללא בעלה הנשיא באפריקה, והיא מבקרת בגאנה, מלאווי, קניה ומצרים.

הסיור של הגברת הוא לקידום פרויקט אישי, בו היא מקדמת עזרה לילדים עם בעיות שונות, והנסיעה לאפריקה כדי להעלות את המודעות במדינות קשות יום, הפרויקט נקרא BE THE BEST (תהיה הכי טוב)

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.