1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

משפחות רבות התחדשו במקררים המצויינים של 'סמסונג'

'סמליין', היבואנית הרשמית של חברת 'סמסונג' בישראל, מסכמת את המכירות הגבוהות ערב החגים במגזר החרדי בסיפוק רב, משפחות רבות בחרו במקררים המצוינים של 'סמסונג', וזאת הודות לאיכותם, לקידמה פורצת הדרך, לחדשנות טכנולוגית והעיצוב הפרקטי המאפיינים אותם

כתבה אינפורמטיבית, כ"ח תשרי תשע"ט 07/10/2018 16:50

unnamed.jpg קרדיט: יח"צ סמליין

כזכור, לקראת החגים יצאה חברת 'סמסונג' בקמפיין מיוחד למגזר, בו הציעה מקררים  בעלי  פטנטים ייחודיים ובלעדיים ביניהם,  'SpaceMax', פטנט המאפשר הגדלה בנפח האחסון של המקרר בעשרות אחוזים וזאת מבלי להגדיל את מידותיו החיצוניות! דבר זה נותן מענה למגזר החרדי המבורך במשפחות גדולות ושנפח אחסון גדול, חשוב ונצרך לו ביותר. ופטנט מהפכני נוסף הוא האפשרות להפוך את תא המקפיא למקרר בלחיצת כפתור, ובלחיצה פשוטה נוספת להחזירו למצב מקפיא. פתרון מהפכני זה הינו בשורה של ממש לציבור החרדי בזמנים של שבתות וחגים.

לקוחות מרוצים רבים ניצלו בתקופת עומס החגים את היתרונות הרבים  שבמקררי 'סמסונג', ניצלו  את השטח הרחב והפרקטי מבלי לטרוח מידי למרות תכולתו הרבה. ונהנו משטח ענקי של אחסון במצב מקרר כאשר הפכו את המקפיא למקרר "ובכך", סיפרו הלקוחות, "חגגו את החגים ברוחב כיאה".

נציג 'סמליין' בישראל אומר: המקררים של 'סמסונג' מתוכננים מלכתחילה לתת מענה מתקדם לצורכי משפחה רחבה וברוכת ילדים שבה משתמשים רבים למקרר הביתי, דבר המשפיע לא פעם על תפקוד מערכות המקרר ולכן מי שרוצה לקנות היום מקרר, יכול למצוא במקררים של 'סמסונג' מענה לכל הצרכים שלו, הן מבחינת הטכנולוגיה החדישה ביותר והביצועים המעולים שהיא מספקת והן המשפחתיים.

למקררים של 'סמסונג' יתרונות רבים נוספים: טכנולוגיה Twin Cooling Plus'' השומרת על טריות המזון וירקות ופירות בפרט לאורך זמן ומונעת מעבר ריחות בין המקפיא למקרר. טכנולוגיית האינוורטר המתקדמת והאמינה במיוחד , מה שמביא לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל ולפעולה שקטה ונעימה של המקררים.

'סמליין', היבואנית הרשמית של 'סמסונג' מודה על האמון שנותן בה שוב ושוב הציבור החרדי. ומבטיחה להמשיך ולהיות קשובה לצרכיו הייחודיים ולהמשיך ולפתח עבורו פתרונות מתוחכמים, מובילים ופורצי דרך.

את המקררים המצוינים של 'סמסונג' ניתן למצוא בחנויות החשמל המובחרות.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.