1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מוניציפלי 2018

ש"ס תומכת בפינדרוס - צברי פרש מהמירוץ

הקרב על ראשות העיר אלעד הופך היום (רביעי) לדו-קרב בין צמוד וצפוף בין פינדרוס לפרוש • ברק צברי, המועמד שפרש, הודיע על תמיכה בפינדרוס

ארי קלמן, א' חשון תשע"ט 10/10/2018 12:46

ראש בראש באלעד פינדרוס11.jpeg באדיבות המצלם

הקרב על ראשות העיר אלעד הופך היום (רביעי) לדו-קרב בין צמוד וצפוף בין מועמד 'דגל' וש"ס יצחק פינדרוס למועמד החסידים ישראל פרוש - זאת לאור פרישתו של המועמד השלישי.

בהודעה ששיגר ברק צברי לפני שעה קלה לתומכיו בעיר אלעד כתב: "הבוקר, אחרי לילה ארוך ומתיש, הצלחנו לקבל ארגז כלים מכובד ביותר על מנת לשרת אתכם נאמנה. לא עוד מלחמות, לא עוד איבה, לא עוד פחד ואימה!".

צברי הוסיף: "מקבלים את מה שמגיע לנו בזכות ולא בחסד - תוך הנהגה משותפת". צברי הודיע על תמיכה ביצחק פינדרוס והודה למנהיגי הציבור החרדי "שהביאו בשורה של שלום ואחדות לעיר" .

כזכור וכפי שדווח לראשונה ב'בחדרי חרדים', בתום מו"מ ממושך הגיעו נציגי ש"ס ו'דגל התורה' בעיר אלעד להסכמה על תמיכה במועמדם יצחק פינדרוס.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הבוקר הגיע יצחק פינדרוס למעונו של נשיא המועצת הגר"ש כהן, מלווה ביו"ר ש"ס השר דרעי ויו"ר ש"ס המקומית צוריאל קריספל.

על פי ההסכם, בשנה הרביעית תועבר ראשות העיר לידי ש"ס, כאשר על פי הערכה יוכנס תקופה קודם לכן נציג חדש לסיעה שיוכל לכבוש את ראשות העיר בקדנציה שלאחר מכן.

בנוסף, סוכם כי ש"ס תקבל תפקידים בולטים בעירייה ובראשם את תפקיד מחזיק תיק ההנדסה, יחד עם ועדת תכנון ובניה, ועדת המכרזים וכן סוכם על חלוקה שיווניות בוועדות השונות.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בהצלחה, יקדשו שם שמים  (ל”ת)


  • רק שי נתן יעשה טב לאלעד (ל”ת)

   ברק בפרוש

 2. הטעות שפינדרוס יגלה ביום שאחרי  


 3. איזה פדיחה הרוב בעיר ספרדים ויש התחרות בין שני מנהיגים אשכנזים...  (ל”ת)


 4. שס תומכת במי שמרן זרק מביתר.  (ל”ת)


 5. תראו לי ספרדי אחד שיבחר בפינדורס שהשווה ספרדים ל"קופים"  (ל”ת)


 6. ברק צברי לא יביא לפינדרוס 200 קולות. שס וצברי זה מפלגות שצונחות באלעד מחוסר עשייה  (ל”ת)