1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

למי שמגיע: תרמו כסף לצדקה וקיבלו בחזרה את אותו הסכום

כיהודים, אנחנו מאמינים שמחסד אף פעם לא מפסידים • אך כשרואים בחוש מקרה של חסד שמשתלם אחד לאחד זה הרבה יותר ממדהים • "אנשים של הוד"

כתבה אינפורמטיבית, ו' חשון תשע"ט 15/10/2018 11:39

yachaz_zdaka.jpg קרדיט: הוד לבן

ב"הוד לבן"  מציינים בסיפוק רב את סיומו המוצלח של מבצע הקיץ, במסגרתו זכו עשרות אנשים מאושרים ב1,000 ₪ לקניות במתנה, כל אחד מהם.

עם סיומו של מבצע ומסירת ההודעות לזוכים המאושרים, נרשמו מספר סיפורים מרגשים ויוצאי דופן.

חלק מהזוכים שיתפו את נציגי החברה בסיפורי השגחה מרגשים, תוך תחושה שהזכייה שלהם מהווה סוג של סגירת מעגל ובעיקר חיזוק באמונה בהשגחה פרטית ובזכותה של מצוות הצדקה.

מרגש במיוחד הוא סיפורה של משפחה ממרכז הארץ, שהחליטה לתרום אלף שקלים כדי לסייע בהוצאות החג המרובות לבן משפחה קרוב שידו אינה משגת אותם והוא בעל משפחה ברוכה. הם סיפרו שהמצב הכלכלי שלהם לא איפשר להוציא סכום זה בקלות ולמרות זאת הם תרמו אותו בשמחה ומתוך רצון אמיתי לעזור. יומיים לפני ראש השנה הם גילו שלהם בעצמם אין את האפשרות הכלכלית לבצע את קניית מצרכי המזון הדרושים לחג הקדוש. למרות זאת, חיזקו עצמם שבוודאי ישלח להם הקב"ה את כל צרכם. לאחר שעות ספורות בלבד- הם קיבלו את הטלפון המשמח שבישר להם על זכייתם באלף שקלים במתנה – במבצע של 'הוד לבן'. הסכום המדויק אותו תרמו לצדקה אך לא מזמן בנפש חפצה....

משפחה אחרת שזכתה, בחרה להעביר את הסכום בו זכתה במלואו כתרומה נזקקת למשפחה שעלתה לארץ לאחרונה ללא שום אמצעים.

כשבחברת עוף טוב הביעו את התפעלותם מהמעשה הנשגב הזה עבור הזולת, הם ענו בפשטות: מה זאת אומרת? לנו יש בית, ויש לנו ב"ה לקנות את צרכי החג, להם אין כלום. אין סיבה שלא נתרום את הסכום למי שבאמת זקוק לו.

מי כעמך ישראל!

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;