י"ט אייר התשפ"ד
27.05.2024

בוגר נוסף של "אונו" השתלב בתפקיד ציבורי

עו"ד רפי אסרף, בוגר הקמפוס החרדי אונו ודיקן הסטודנטים לשעבר בקמפוס החרדי אונו מונה ליו"ר הועדה לכשירות דירקטורים בתאגידים עירוניים

קרדיט: יח"צ אונו
קרדיט: יח"צ אונו

בשבוע שעבר מינה שר הפנים אריה דרעי את עו״ד רפאל אסרף, בוגר הקמפוס החרדי אונו ודיקן הסטודנטים לשעבר בקמפוס החרדי אונו לתפקיד יו״ר הועדה לכשירות דירקטורים בתאגידים עירוניים. הועדה לכשירות דירקטורים בתאגידים עירוניים מופקדת על אישור או דחיית כל מועמד לתפקיד דירקטור בתאגיד עירוני בכלל התאגידים העירוניים ברחבי הארץ. תנאי הסף לתפקיד בכיר זה הינם כשירות לכהן כשופט מחוזי והיוועצות שר הפנים עם היועץ המשפטי לממשלה.

עו״ד רפאל אסרף אשר כיהן כממונה על ההקדשות הדתיים בבתי הדין הרבניים וכיועמ״ש תאגיד המים מי ברק וכדיקן הסטודנטים בקריה האקדמית אונו, הנו בעל כישורים רבים, ומינויו נחתם לאחר ששר הפנים קיים את ההיוועצות עם היועץ המשפטי לממשלה ד״ר אביחי מנדלבליט כנדרש.

"כבוד וגאווה עבורנו לראות את הבוגרים שלנו צומחים ומשתלבים בתפקידים בכירים בשירות המדינה" אומר הרב יחזקאל פוגל – יו"ר הקמפוסים החרדיים של אונו, " הבוגרים של אונו מבוקשים מאד גם בשוק הפרטי וגם בשוק הציבורי. אין ספק כי הקמפוס החרדי אונו ממשיך להוביל את מהפכת האקדמיה במגזר החרדי עם כמעט 4,000 בוגרים מצליחים שמביאים פרנסה מכובדת הביתה ומייצגים את המגזר החרדי בגאון."

נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 072-393-0412 

קרית אונו לימודים השמה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד