1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. סטיילינג

מתקפת הדפסים: האופנה הבאה

אז מה צפוי לנו באביב -קיץ הבאים עלינו לטובה? • לסטייליסטית אורית לבה יש סיפור מעניין: 'הדפסים' • הרבה צבעוניות, הרבה ירוק והדפסים • מריחות של צבע, פרחים וגבעולים • עניין של אופנה
תמי גיל, בחדרי חרדים, י"ב טבת תשע"ב 07/01/2012 01:01

עיבוד מחשב: בחדרי חרדיםבקיץ האחרון התרגלנו לצבעוניות הבוהקת עם הצבעים החדשים, שהוגשו לנו בפריטי הביגוד בחנויות האופנה וכטרנד עונתי בפני עצמו.

הסטייליסטית אורית לבה מספרת כי היא אהבה מאד "לצפות סוף סוף באנשים הלבושים בצהוב, ירוק וכתום כמעין בלוקים של צבעים הנותנים סוף סוף תחושה של תעוזה בהשתחררות מסוימת מהשחור הנצחי או הלבן האולטימטיבי הנלבש מידי קיץ".

היא מן הסתם אינה מתכוונת לשמרניות שבינינו, שהמשיכו ללכת על השחור-לבן המוכר והטוב.

ומה בקיץ הבא?

"בשינוי מה לקיץ הקודם, הקיץ הקרוב יהיה עשיר בצבעוניות כשהצבעים החדשים הם, ירוק בגווני האזמרגד, ירוק זרחני, ירוק תפוח ומעט ירוק יער, אדום, טורקיז בהיר ומעט קורל", היא אומרת.

אם אתייחס לרגע לצבע הירוק, הוא נחשב כצבע מצוין לרוב הישראליות היות ורובנו נוטים לצהבהבות מסוימת בגוון העור, בשל מזג האוויר ונישואי תערובת של עדות. כמובן שחשוב הוא לבחור את הירוק המחמיא לכל אחת, לכהות יותר יחמיא מאוד ירוק האזמרגד או היער ופחות הירוק הנאוני או הלימוני - צבע העלול ליצור מעין אפקט של מחזיר אור ויחוויר את הפנים.

אבל אין ספק שהטרנד שישטוף אותנו ברוב פריטי האופנה לעונה יהיה ההדפסים.

ההדפסים לעונת אביב קיץ הקרוב מושפעים ברובם מהדפסים בסגנון הקלידוסקופ, בשיטת ההכפלות, הדפסים מופשטים כמעין מריחות של צבע מעורבבים זה בזה, הדפסים בסגנון השבטים האפריקאים והדרום אפריקאים, ופרחים.

העונה ניתקל בהדפסי פרחים אחרים מאלו שראינו בקיץ לפני שנתיים, העונה הפרחים מופיעים בהדפסים כאילו מצולמים, לעיתים אף עם גבעולים ועלים ירוקים כדי לתת את זריקת הצבע הירוק האופנתי לעונה, ולעיתים יופיעו הפרחים כחלק מהבגד כגימור בצווארון, כקונטור בשרוול או כהדפסים נוספים להדפסים נוספים המופיעים באותו פריט לבוש (למשל: חולצה לבנה עם הדפסים גאומטריים בכחול ובצד הדפסי של פרחים צהובים עם גבעולים ירוקים).

ערבבו הדפסים

אם תבחרו ללבוש בצבעוניות חלקה, יפה יהיה לתת כתם של צבעוניות "ולהקפיץ" את ההופעה כולה באביזרים מודפסים, בסנדלים או נעליים, תכשיטים גדולים מודפסים, תיקים ססגוניים פרחוניים, גופיות וחגורות, כל רק לא להראות פשוטה מידי, משעממת במראה וברגע אחד ליצור סגנון תוסס ומעניין.

לתשומת לב: בתי האופנה הגדולים בעולם, קוראים לקראת העונה החדשה להעז ולערבב הדפסים בהופעת לבוש אחת. הכוונה, פסים עם פרחים, הדפסים שונים יחד, הדפסים גיאומטריים עם הדפסים גדולים של כתמי צבע מרוחים, פרחים עם הדפסים שבטיים ועוד".

קשה לה להאמין עד כמה הקהל הישראלי יאמץ גישה זו, כי הקהל הישראלי ברובו נוטה לסולידיות ולצבעוניות רגועה. ובכל זאת, היא ממליצה: "כדאי מידי פעם להעז וללבוש גם הדפסים מידי פעם בשילוב עם פריטים רגועים יותר ממלאי ארון הבגדים".

ואם בכל זאת בא לכן להתפנק ביום סטיילינג אישי, אורית תשמח להכיר אתכן מקרוב, להתחיל באבחון וניפוי נכון של מלאי ארון הבגדים, או לתת לכן עצות בעיצוב המלתחות ובנייה חדשה ללוק מפתיע בכל יום מחדש. אבחון מבנה הגוף, הגזרות, הבדים והצבעים המחמיאים לכן, או לחילופין יום כיף בחנויות האופנה - שם היא תנחה אתכן כיצד לקנות יעיל, כיצד לא להיות קרבן אופנה וליצור הופעות לבוש מיוחדות ברגע עם מינון נכון של אביזרים משלימים וכל זאת, מבלי להיכנס להוצאות מיותרות.

אורית תשמח להגיע גם לערבי נשים, ימי גיבוש, ימי הולדת לנערות, שת"פ עם מעצבות לימי סטיילינג ללקוחות כערך מוסף ושימור הלקוחות, ושת"פ עם יצרנים ויבואנים לגבי הפריטים המתאימים לייבוא לקהל הישראלי.

אורית לבה, סטייליסטית 0546332463

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אוי נו באמת.  

    אלגנטית