1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

בחסידות נערכים: חתונה ליורש העצר ובת הזקונים

בדושינסקיא נערכים לחתונה לנכדו הממשיך של הרבי, לצד חתונה בעוד כחודש לבת הזקונים | כל הפרטים על החידושים וההזמנות ששוגרו לחסידים בחו"ל 

משה ויסברג, א' כסלו תשע"ט 09/11/2018 11:25

200 אורחים מחו"ל שוקי לרר האדמו"ר מדושינסקיא. צילום: שוקי לרר

שמחה בחצר הקודש דושינסקיא: השבת פרשת תולדות תתקיים עלייה לתורה לחתן יעקב שלמה דושינסקיא נכדו של האדמו"ר שליט"א בן לבנו הגדול ראש הישיבה הרה"צ רבי אהרן שמואל דושינסקיא מי שבבוא העת ינהיג את עדת דושינסקיא כבן אחר בן, עם הכלה נכדת האדמו"רים מאלכסנדר וקופיטשניץ.

העלייה לתורה תיערך בביהמ"ד הגדול 'היכל מהרי"ץ' בירושלים. כמו"כ עריכת השולחנות וסעודה שלישית יתקיימו בהיכל בית המדרש.

החידוש בשמחה הוא ששמחת פאר-שפיל אינו נהוג לקיים בדושינסקיא, אך הפעם לראשונה ימשיכו את סעודת רעווא דרעווין עד לאחר זמן צאת השבת כמעין פארפשפיל, כשמיד לאחר אמירת התורה של הרבי - הגראמער הידוע הרב שמואל אברהם (שמילי) ניילנדר מב"ב, יבצע בקולו חרוזים לכבוד החתן, כמו"כ מקהלת החסידות ינעימו בשירי נגינה ודבקות לכבוד השמחה.

שמחת החתונה תתקיים בשבוע הבא ביום ראשון בהיכל האודיטורים בשכונת רמת אלחנן בבני ברק.

בתוך כך, תכונה רבתית בחצר הקודש דושינסקיא לקראת חתונת בת הזקונים של האדמו"ר, עם נכדו של גאב"ד קארלסבורג שתיערך בעוד כחודש ביום רביעי פרשת ויחי י"א טבת באולמי איריא שבאזור התעשייה שוהם.

מיד עם תום החגים, שוגרו למאות תלמידי החסידות הדרים בארה"ב ואירופה, מכתבים אישיים חתומים ע"י מנהלי המוסדות להודיע על זמן ומיקום החתונה, כדי שיוכלו להתארגן מבעוד מועד על צד היותר טוב.

לשמחת החתונה צפויים להגיע למעלה ממאתיים אורחים מארה"ב ואירופה והשמחה בדושינסקיא תרקיע שחקים. 


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.