1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

הם הוכיחו- הפרסום בישראל עובד

בישראל קיימים כיום עסקים רבים, מדובר על עסקים גדולים, קטנים או בינוניים • אין ספק שבכדי שעסק יהיה עסק ריווחי ומוכר, הרי שיש צורך לשווק ולפרסם אותו בצורה הטובה והנכונה ביותר שיכולה להיות • יש מי שפיצח את השיטה

כתבה אינפורמטיבית, כ' כסלו תשע"ט 28/11/2018 15:34

משרדי פרסום משרדי פרסום צילום: pixsabay

משרד הפרסום הראשון בישראל שמתאים לעסקים קטנים

בישראל קיימים כיום עסקים רבים. מדובר על עסקים גדולים, קטנים או בינוניים, אשר כל עסק מתיימר להיות עסק מוצלח, ריווחי, מוכר ונבחר בקרב הלקוחות הפוטנציאלים אשר אליהם הוא פונה. גם בעבר וגם כיום, בעלי העסקים חיפשו את הדרכים הטובות ביותר לפרסם ולשווק את העסק שלהם. אין ספק שבכדי שעסק יהיה עסק ריווחי ומוכר, אשר לקוחות רבים בוחרים דווקא בו על פני מתחריו, הרי שיש צורך לשווק ולפרסם אותו בצורה הטובה והנכונה ביותר שיכולה להיות.

בעוד שבעבר דרכי השיווק היו פשוטות יותר והתמקדו בעיקר בפרסומות ברדיו, מודעות בעיתונים, מודעות בשלטים ברחובות, משלוח של דפי פרסום בדואר ועוד, הרי שכיום ידוע שהשיווק והפרסום בעלי ההשפעה והכוח הרבים והמשמעותיים ביותר הם שיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית. לכן, כל עסק זקוק כיום לפרסום ושיווק דיגיטלי, על מנת להיות מוכר יותר ומתוקף כך, נבחר יותר על ידי קהל לקוחות וריווחי יותר.

עסקים גדולים אל מול עסקים קטנים בפן הפרסומי

הצורך בשיווק ופרסום איכותי רלוונטי מאוד הן עבור עסקים גדולים והן עבור עסקים קטנים. אולם, בעוד שלעסקים גדולים יש תקציב משמעותי מאוד המוקדש כולו לשיווק ופרסום העסק שלהם, הרי שלעסקים קטנים לא תמיד יש תקציב משמעותי מדי עבור פרסום.

התוצאה בשטח היא מאוד ברורה, בעלי העסקים הגדולים זוכים לפרסום נרחב ומשמעותי, אשר מגדיל אותם עוד יותר וגורם להם להיות דומיננטיים ומוכרים מאוד ואילו העסקים הקטנים, לא פעם חוסים בצלם של העסקים הגדולים ולא מצליחים להגיע לפרונט של במת הפרסום.

לעיתים עסקים מעין אלו יישארו תמיד עסקים קטנים ולא יצליחו לגדול ולהיות בעלי נוכחות משמעותית יותר בעולם העסקים. אם אתה בעל עסק קטן ואתה זקוק לפרסום ושיווק איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר, אך יחד עם זאת, בעלות נמוכה וסבירה, כדאי שתכיר את ג'נסיס.

ג'נסיס- החברה הטובה ביותר עבור פרסום עסקים קטנים

חברת ג'נסיס אשר הוקמה בשנת 2007, שמה לה למטרה להעניק לעסקים גדולים וקטנים כאחד, את המסוגלות להבין את הפוטנציאל הגלום והטמון במיתוג עסקי נכון וראוי, הרלוונטי לצורך פרסום ושיווק נכונים.

כיום, נכון לשנת 2018, החברה מעניקה מעטפת שלמה של שירותים הרלוונטיים עבור פרסום ומיתוג בעולם הדיגיטלי, החל ממיתוג איכותי וראוי וכלה בפרסום ושיווק בכל הפלטפורמות הנכונות והטובות ביותר במדיה הדיגיטלית. החברה מיתגה כבר למעלה מ1000 עסקים, גדולים וקטנים, העוסקים בתחומים שונים.

אם אתה בעל עסק קטן הדורש פרסום איכותי ואתה מחפש אחר משרד פרסום שיעניק לך את השירות המקסימלי במחיר המינימלית. כדאי מאוד שתפנה דווקא לג'נסיס.

כיצד תסייע ג'נסיס לפרסום עסקים קטנים

ג'נסיס מהווה כיום את החברה הטובה ביותר עבור מיתוג עסקי, פרסום ושיווק דיגטלי. החברה מאמינה שההצלחה של העסק שלך, היא ההצלחה שלה ולכן, היא תעשה את כל מה שנדרש על מנת למתג את העסק שלך מתוך הכרות עמוקה עם העסק, עם התועלת אשר הוא מביא עימו, עם היתרונות שלו ועם הייחודיות שלו, מתוף הגדרת קהל יעד נכון ומתוך למידה בשטח בכל הנוגע למיתוג העסקים המתחרים לעסק.

מלבד מיתוג עסקי, החברה תסייע לעסק שלך בכל מה שדורש פרסום איכותי: יצירת קמפיינים יצירתיים אשר יאפשרו לכל עסק לצבור לזכותו לא מעט לקוחות, שיבחרו דווקא בו כנותן השירות שלו, קידום ברשתות החברתיות, בניית אתר אינטרנט וקידומו בגוגל, יצירת כתבות אאוטבריין ועוד. כל שירותי החברה מוענקים לכל עסק במחירים משתלמים ונוחים. כלומר, גם עסקים קטנים, אשר התקציב שלהם עבור שיווק ופרסום איננו גדול מדי ובטח שאיננו גדול ומשמעותי כמו התקציב של העסקים הגדולים, יזכה לקבל את שירותי הפרסום הטובים ביותר של ג'נסיס במחיר משתלם ואטרקטיבי.

סיבות נוספות לבחור בג'נסיס

אם אתם עדיין תוהים מדוע כדאי לכם כעסק קטן לבחור דווקא בג'נסיס על פני משרדי פרסום מתחרים, הרי שההצלחה של עסקים אשר מותגו ופורסמו על ידי ג'נסיס היא סיבה מספיק טובה. ג'נסיס מונה כ34 חברי צוות, אשר מחולקים למחלקות שונות. אנשי הצוות הם מוכשרים, יצירתיים, צעירים ומלאי כוחות ואמביציה להפוך כל עסק מעסק לא מוכר, לעסק דומיננטי מוכר ומוביל. בין אנשי הצוות ניתן למצוא קופירייטרים מוכשרים, מקדמי אתרים, אנשי צוות העוסקים במיתוג בעלי ניסיון רב והכרות רחבת היקף עם תחום המיתוג ועם תהליך מיתוג עסקים ועוד.

הניסיון העשיר של אנשי הצוות, ההצלחה המוכחת בשטח של עסקים אשר מותגו על ידי החברה, המקצועיות, היחס האנושי החם, האני מאמין של החברה וכמובן, המחיר הנוח והאטרקטיבי, הם ללא ספק הסיבות הנכונות והטובות ביותר לכל בעל עסק קטן, לבחור דווקא בג'נסיס.

אין ספק שכל עסק קטן אשר צריך מחד תוצרים ברמה גבוהה וקמפיינים ברמה איכותית ומאידך, במחיר משתלם אשר לא עולה על התקציב של העסק לפרסום ושיווק, חייב לבחור בג'נסיס עבור פרסום איכותי, יעיל ובעל תוצאות אמתיות בשטח.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;