1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. משפחה

מחיות מטרנה ללא סוכר: ארוחה מושלמת לתינוק

מחיות מטרנה • ארוחה מזינה, טעימה ונוחה להאכלת התינוק • ללא תוספת סוכר וללא חומרים משמרים

כתבה אינפורמטיבת, כ"ו כסלו תשע"ט 04/12/2018 16:49

מטרנה מחיות מטרנה מחיות צילום: יח"צ

מחיות מטרנה עשויות מפירות וירקות שנקטפו משדות גידול ייעודיים למזון תינוקות בהתאם לסטנדרט איכות מחמיר של חברת נסטלה העולמית. מחיות הפירות והירקות מציעות פתרון בריא וזמין להאכלת תינוקות הן בסביבה ביתית והן מחוצה לה, עם ארוחה טעימה, מזינה ונוחה להאכלה, ללא תוספת סוכר וללא חומרים משמרים.

חלוקת השלבים:

שלב 1 – התנסות ראשונית בטעם אחד – מחית תפוחי עץ. ניתן בשלב שבו מציעים לתינוק טעימות מזון בכמות קטנה. חשוב להדגיש כי יש להציע לתינוק בכל פעם מזון אחד חדש, למשך יומיים שלושה. מומלץ להעביר כמות קטנה לקערת הגשה אחרת לפני ההאכלה כך שניתן יהיה לשמור את היתרה שבצנצנת בקירור עד 48 שעות מהפתיחה.

שלב 2 – התנסות במגוון טעמים החושפים קשת של טעמים, 130 גרם בצנצנת –ניתן לתת ברגע שהתינוק כבר אוכל מנה שלמה של מזון במרקם מחיתי במקום הנקה או תחליף חלב (מגיל חצי שנה ואילך).

שלב 3 – התינוק גדל ועמו המנה והמגוון מגוון נוסף של טעמים ושילובים, 190 גר' בצנצנת – כמות המותאמת על פי הצרכים התזונתיים של התינוק הגדל.

שלב 4 – ארוחה מזינה לפעוטות מגיל שנה – מנת מרק הכוללת 250 גר' בצנצנת מומלצת מגיל שנה,

ארוחת מרק ירקות מעורבים עם פתיתים הינה הזדמנות למתן ארוחה טעימה, מזינה ומשביעה קל לשימוש בבית – רק לחמם ולהגיש ,פתרון אידיאלי כארוחה מחוץ לבית.

כשרות: בד"ץ הרב רובין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.