1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

חשוד בייבוא סמים שברח בברזיל הוסגר לישראל

לאחר שנמלט בתחילת השבוע מידי הרשויות בברזיל, נעצר ישראלי החשוד בייבוא סמים והוסגר לישראל | ינחת היום בנתב"ג ויוארך מעצרו

אלי שלזינגר, כ"ח כסלו תשע"ט 06/12/2018 16:41

מעצר חוצה יבשות החשוד בשדה התעופה עם הסגרתו החשוד בשדה התעופה עם הסגרתו צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל, באמצעות נציגיה בדרום אמריקה מביאה היום (חמישי) למעצר בישראל, חשוד בייבוא סמים. החשוד נמצא בדרכו לישראל מלווה בשוטרי משטרת ישראל.

מעצר החשוד בוצע בהמשך ישיר לפרשיות המתנהלות בימ"ר לכיש וימ"ר מרכז, שעיקרן ייבוא סמים בכמויות גדולות לישראל שבוצעו על ידי החשוד ואחרים.

החשוד נעצר על ידי רשויות האכיפה בברזיל בסיוע ובשיתוף פעולה של אגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל, תוך מימוש יכולות תיאום ואכיפה בינלאומיים משמעותיים, וזאת לאחר שנמלט מאותן הרשויות בברזיל ביום שני בעיצומו של הליך גירושו לארץ.

פעילות מורכבת ומקצועית זו נעשתה במסגרת הלחימה הנחושה של משטרת ישראל כנגד הפשיעה החמורה והמאורגנת, וכנגד פעילותם הפלילית בארץ ובעולם של עבריינים ישראלים.

זרועה הארוכה של משטרת ישראל גם אל מעבר לים אפשרה את מעצרו של החשוד לאחר מבצע מורכב ומשולב ועם מעצרו כאמור בברזיל הועבר החשוד לידי שוטרי משטרת ישראל שברגעים אלה עושים דרכם לארץ.

מיד עם נחיתת החשוד והשוטרים בנתב"ג בשעות אחר הצהריים, הוא יועבר לבלשי מרחב לכיש להמשך ההליך הפלילי, ומאוחר יותר יוארך מעצרו בבית המשפט.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.