ט"ז אייר התשפ"ד
24.05.2024
"עד מתי תימשך הרדיפה?"

שרה נתניהו נחקרה: "מדובר בשקרן וכזבן"

אשת ראש הממשלה נחקרה בצהריי יום שישי, עד כשעה וחצי לפני כניסת השבת על החשדות נגדה בתיק 4,001, שעניינן הצגה לכאורה של קבלות פיקטיביות למבקר המדינה, כך סיפק יועץ המשפחה לשעבר ניר חפץ | תמלילים מחקירתה הודלפו ופורסמו במהלך השבת

שרה נתניהו נחקרה: "מדובר בשקרן וכזבן"
חקירה. אילוסטרציה צילום: unsplash

שרה נתניהו, אשת ראש הממשלה, נחקרה ביום שישי במשרדי להב 433 בלוד, בחשד כי הגישה קבלות פיקטיביות למבקר המדינה, כתחליף לתשלום לניר חפץ - שהפך להיות עד מדינה.

במשך כשלוש שעות נחקרה הגברת שרה נתניהו, שבמהלכה, כך על פי הדיווח ב'החדשות', אמרה כי עד המדינה, "ניר חפץ משקר, מעולם לא דיברתי עם עו"ד שמרון על עניין העסקתו". ההערכה היא שנתניהו לא הצליחה להפריך את החשדות נגדה והיא לא תידרש לחקירה נוספת.

חוקרי המשטרה טענו בפני אשת ראש הממשלה כי הציגה קבלות משנת 2014 על סך 7,000 שקלים לשם קניית ציוד מ'יד שרה' לאביה, כך על פי הדיווח ב-ynet. מנגד, טענה נתניהו כי אביה נפטר ארבע שנים קודם לכן. נתניהו נחקרת בחשד שרימתה את מבקר המדינה, כשבין היתר העסיקה את יועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ ללא תשלום.

לטענת עד המדינה ניר חפץ, שרה נתניהו אמרה לו שהיא התייעצה עם עו"ד דוד שמרון. לדבריה, לכאורה, טענה שעו"ד שמרון פנה למבקר המדינה שאמר שאם הם יתרמו כסף ל'יד שרה' זה יהווה תחליף לשכר של חפץ, כך שיוכל לעבור עבור בני הזוג ללא תשלום.

אולם הגברת נתניהו בחקירתה הכחישה זאת. "כשמני נפתלי העליל עליי במשטרה ניר חפץ שהיה אז הדובר שלי אמר עליו שהוא שקרן רמאי שמעליל עלילות, שאסור להאמין לאף מילה שלו", אמרה נתניהו לחוקריה על טענותיו של חפץ, כך על פי הדיווח ב'החדשות'. "עכשיו תחליפו את השם של מני בניר. מדובר בשקרן וכזבן. אין לי מושג מהי ועדת ההיתרים של מבקר המדינה, פעם ראשונה שאני שומעת את המונח הזה".

עו"ד יוסי כהן, פרקליטה של שרה נתניהו מסר לאחר החקירה ביום שישי: "כצפוי, בסיום החקירה יתברר שמדובר בעוד גיבוב כזבים וסיפורי מעשיות של עד המדינה ניר חפץ, שאין בהם כלום". עוד הוסיף "כשהתיקים האחרים מתרסקים, ממציאים בדיות חדשות. עד מתי תימשך הרדיפה אחרי משפחת נתניהו?".

שרה נתניהו להב 433 ניר חפץ מבקר המדינה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד