1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. יהדות

אחרי שיעור תורה: הנערים קיפצו לצלילי טראנסים • צפו

כמידי שנה קיים ארגון 'דרכו' מסיבת חנוכה רוחנית לנוער בסיכון בשכונות דרום תל אביב, היא נפתחה בשיעור תורה על מהות החג, לצד ארוחה בשרית עשירה, המשיכה לריקודים סוערים והסתיימה בקבלת עול מלכות שמים • צפו

יענקי פרבר, ל' כסלו תשע"ט 08/12/2018 23:41

במסגרת מסבת חנוכה לנוער בסיכון מסיבת חנוכה של ארגון 'דרכו' בדרום תל אביב מסיבת חנוכה של ארגון 'דרכו' בדרום תל אביב צילום: באדיבות המצלם

עשרות בני נוער משכונות בדרום תל אביב, השתתפו במסיבת חנוכה מיוחדת שיזם ארגון הנוער "דרכו", בניהולו של הרב בנימין אשר, הפועל באותן שכונות, להרבות את אור התורה ולקרב את בני הנוער לאבינו שבשמים.

כמידי שנה מקיים הארגון מסיבות גדולות ברמה גבוהה, דווקא בחנוכה ובפורים, שהם זמנים המועדים לפורענות אצל אותם הנערים, וזאת בכדי שלא יסתובבו ברחובות ובמקומות מפוקפקים חסרי מעש.

במסיבת החנוכה שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, הוכיחו הנערים את החיבור האמיתי שלהם לשיעורי התורה של הארגון, על אף מזג האוויר הסוער, הם הטריחו עצמם ובאו.

הערב החל בשיעור תורה מיוחד על האור של חנוכה הדולק בכל יהודי, לצד שולחן ערוך כיד המלך בארוחה בשרית מלאה. לאחריה קמו הנערים לריקודים סוחפים כשברקע מתנגנת המוזיקה בז'אנר האהוב עליהם - טראנס ודאנס.

בסיום המסיבה הנערים עמדו יחד לקבלת עול מלכות שמים מרגשת במיוחד כשהם זועקים בקול שמע ישראל והשם הוא האלוקים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;