1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

"פיקוח נפש" • בני ברק מתגייסת בהמוניה

בכינוס יוצג 'קריאת הקודש' של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א להירתם לגיוס ההמונים להקמת מחלקה לטיפול נמרץ ילדים | הכינוס יתקיים לקראת 'שבת מעיני הישועה' במסגרתה ייקרא הציבור לפתוח את ליבו למען הקמת מחלקות מצילות חיים

בחדרי חרדים, ה' טבת תשע"ט 13/12/2018 10:07 עודכן: dateModified.ToString("dd/MM/yyyy HH:mm")

מעייני הישועה במבט פנורמי מעייני הישועה במבט פנורמי צילום: דוברות מעייני הישועה

בתחושת שליחות יתכנסו הערב בבני ברק גבאי בתי הכנסת מבני ברק והסביבה, אלעד ומודיעין עילית על מנת להביא את דברם של מרנן ורבנן גדולי וצדיקי הדור שליט"א בפני המתפללים בכל בתי הכנסת ואף לרתום אותם למען המערכה החשובה בגיוס ההמונים לפתיחת מחלקה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי מעיני הישועה.

הכינוס מתקיים לקראת 'שבת מעיני הישועה' במסגרתה ייקרא הציבור לפתוח את ליבו למען הקמת מחלקות מצילות חיים לזכותו הרב ד"ר משה רוטשילד זצ"ל. במעמד ישאו דברים - הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א, יו"ר ועד ההלכה של המרכז הרפואי מעיני הישועה ורבה של 'רמת אלחנן'; הגאון רבי משה שאול קליין שליט"א, חבר ועד ההלכה ורבה של שכונת 'אור החיים', הגאון רבי מסעוד בן שמעון, רבה של רמת אלחנן וראש ישיבת 'אור אליצור'.     

קריאת קודש: כנס הגבאים הבני ברקים- קרדיט: יח"צ

בכינוס יאזינו גבאי בתי הכנסת בעיר לצרכים הרפואיים החיוניים ויקבלו סקירה על קמפיין 'גיוס ההמונים' לשותפות בהקמת המחלקה לטיפול נמרץ ילדים, המתבקש על ידי ארגוני ואנשי הרפואה וההצלה בעיר, לאור מקרים בהם ילדים ופעוטות קיפחו את חייהם בשל היעדר מחלקה חיונית זו בעיר.

הנהלת בית החולים נעתרה לבקשות והחליטה על הקמת היחידה החיונית, ועתה פונה היא לציבור לסייע לגייס את הסכום הדרוש, כאשר כל אדם יכול להיות שותף בתרומה, איש איש כפי יכולתו.  

בברכתם ובהוראתם של גדולי ישראל שליט"א, הוכרזה השבת הקרובה כ'שבת מעיני הישועה' בה יקראו המתפללים בבית הכנסת להירתם לשותפות החשובה שמטרתה הצלת חיי ילדים בבני ברק והסביבה, באמצעות הקמת המחלקה החדשה. 

בקמפיין גיוס ההמונים מתכוונים בבית החולים לגייס את המשאבים הפיננסים כדי שניתן יהיה להקים מחלקת טיפול נמרץ ילדים. כמו כן יוקמו מחלקות נוספות ובהם: מחלקת אשפוז לנוער חולי אנורקסיה – הפרעות אכילה.

במטה גבאי בתי הכנסת שהוקם למען גיוס מתפללי בתי הכנסת בעיר למטרה חשובה זו, חברים נציגים מכל בתי הכנסת והעדות בבני ברק, אלעד ומודיעין עילית, שיתגייסו אף הם לפעול ולהפעיל על מנת לעמוד ביעדים החשובים להקמת המחלקה הנחוצה עד מאד לתושבי העיר וסביבתה. גיוס ההמונים יתקיים בימים רביעי וחמישי י"א וי"ב טבת.  

לכניסה לדף התרומות הישיר 

 
עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.