ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024
השמחה של עטרת הלוי

הרשמים של עולם הישיבות חגגו בהכנסת ספר תורה

תלמידי הישיבה המיוחדת לבחורים המתקשים ללמוד יום שלם, חגגו עם ספר תורה חדש | לשמחה הגיעו רבנים ואישי ציבור, לצד הרשמים של עולם הישיבות, שחגגו עם הבחורים לכבודה של תורה • צפו בגלריה 

הרשמים של עולם הישיבות חגגו בהכנסת ספר תורה
הכנסת ס"ת לישיבת עטרת הלוי צילום: יעקב כהן

מעמד הכנסת ספר תורה נערך לישיבת 'עטרת הלוי' שבראשות הרב אברהם עידן, הממוקמת בשכונת הר נוף בירושלים. הישיבה נפתחה בשנה שעברה ומונה כיום כ-50 בחורים בכל השיעורים. 

הישיבה מיועדת לבחורים שמורים ביראת שמים המתקשים מעט במסגרת הרגילה ואינם יכולים להשתלב בישיבות החזקות. סדר היום התורני של הישיבה מסתיים בשעה 19:00 כשלאחר מכן משתתפים התלמידים בחוגים ובפעילויות שונות וכן טיולים, ע"מ לדרבן את הבחורים להגיע להישגים טובים.

את ספר התורה תרם הנדיב ר' עזריה הלוי לע"נ רעייתו ע"ה. את סיום כתיבת האותיות בספר התורה, כתבו בביתו של הרב חיים אילוז ז"ל גבאי בית הכנסת תולדות יצחק בהר נוף, שנפטר לפני כשלושה חודשים.

לאחר מכן יצאה התהלוכה ברוב פאר והדר והמון חוגג, אל עבר בנין הישיבה ברחוב הקבלן 4, כשבני הישיבה מלווים את ספר התורה בשירה וריקודים לכבודה של תורה.

בסיום התהלוכה נערכה סעודת מצווה כיד המלך באולמי 'בראשית' בהשתתפות גדולי ישראל, אישי ציבור, מנהלי מוסדות והרשמים של עולם הישיבות, שבאו להוקיר את ראש הישיבה הרב עידן על דאגתו הרבה לבחורים צעירים אלו. הרבנים בדבריהם שיבחו את הקמת הישיבה והדגישו את הצורך בה בדור מרובה ניסיונות זה.

ספר תורה רשמים הר נוף עטרת

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד