1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

רוצים להשקיע? טיימינג נכון זה כלל ראשון

מחיר השקה של כ-6,800 ₪ למ"ר בלבד לרכישת משרד במגדל הבוטיק 'בזל פרק' • צחי סופרין מנכ"ל 'סופרין וייס': "זה הדבר הבא בעולם העסקים ולשם אנו מכוונים • מגדל בזל ייבנה לפי כל הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת 'סופרין וייס' שצברה פופולריות רבה בקרב משקיעים ובעלי חברות"

כתבה אינפורמטיבית, י"ז טבת תשע"ט 25/12/2018 13:47

מגדל משרדים מגדל משרדים צילום: pixsabay

קבוצת 'סופרין וייס' נדל"ן ממשיכה בימים אלה לשווק משרדים לשימוש פרטי או להשקעה במגדל משרדי הבוטיק 'בזל פארק' המוקם בימים אלה בלב אזור העסקים של פתח תקווה, מול בתי המשפט, על ציר הרכבת הקלה וכל צירי התנועה המרכזיים.

מחיר השיווק הוא הזדמנות במיוחד כאשר החברה מציעה היום מחיר החל מ-6,800 שקלים בלבד למ"ר, מחיר אומדן, מה שהופך את ההשקעה למשתלמת במיוחד.

את מגדל בזל פארק מתכוונת חברת 'סופרין וייס' להקים במתווה של משרדי בוטיק יוקרתיים, המגדל יהיה בן 27 קומות וישתרע על שטח של 40 אלף מ"ר בלבד, המגדל צופה לנוף המרהיב של הפארק האקולוגי החדש ושכונת לב המושבות החדשה, מה שישמור על איכות החיים והייחודיות של העסקים.

המשרדים משווקים לחברות גדולות וגם למשקיעים פרטיים בתמהיל מבוקר ונכון כדי להעניק פתרונות מושלמים לכל לקוח. בקבוצת 'סופרין וייס' בנו את חבילות ההשקעה המושלמות בהתאמה ובמגוון גדול מאוד של אופציות רכישה, במטרה להפוך את מגדל 'בזל פארק' לבסיס מדויק ועוצמתי.

בקבוצת 'סן חן' המשווקת את הפרויקט מדגישים כי אזור הקו האדום של הרכבת הקלה הנבנה בפתח תקוה הופך בשנים האחרונות את פניו והוא נחשב כיום לאזור העסקים האטרקטיבי ביותר של גוש דן. חברות וארגונים גדולים מעדיפים לצאת כיום מלב תל אביב בשל העלות הגבוהה ובעיית הנגישות. המגדלים המתחילים לצמוח כבר היום בקרית אריה יהפכו בשל כך את האזור כולו לליבת העסקים האזורית.

צחי סופרין מנכ"ל קבוצת הנדל"ן 'סופרין וייס' אומר כי " זה הדבר הבא בעולם העסקים ולשם אנו מכוונים. מגדל בזל ייבנה לפי כל הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת סופרין וייס שצברה פופולריות רבה בקרב משקיעים ובעלי חברות. אנו מזמינים את כולם להצטרף להצלחה כבר עכשיו.

מדובר במחיר שקשה למצוא במיוחד באזור בו המחירים רק נמצאים כיום על קו הזינוק לקראת אקזיט של ממש. עם כל יום שעובר אנו מתקרבים לנקודה בה נראה זינוק במחירים ככל שמתקדמות גם עבודות הבניה למגדלי המשרדים הרבים הממוקמים באזור".

גורמים בתחום הנדל"ן מציינים כי האמינות של מעצמת הנדל"ן, סופרין-וייס, שמתמחה בשיווק מגדלי משרדים לקבוצות רכישה, יחד עם שיתוף הפעולה של 'סן חן' המשווקת את הפרויקט מהווה מכפיל כוח ומבטיח שהשקעה בפרויקט בטוחה ומובטחת. במהלך השנים בנתה סופרין וייס מספר מגדלי משרדים מהמובילים בתחום הנדל"ן וכולם כיום צמחו בשווים בעשרות אחוזים. מבדיקת הנתונים עולה כי בחברה עמדו בפרויקטים במחיר האומדן שנקבע מראש.

 

נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 072-395-2825 עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;