1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מוניציפלי 2018

מזכיר המועצת הודה: החסידים לא הצביעו

ראשי 'אגודת ישראל' התכנסו הערב לדיון מיוחד בתום הקרב המוניציפלי ולקראת הגשת הרשימות לכנסת העשרים ואחת • מזכיר מועצת גדולי התורה החסידית קבל על האדישות ביום הבחירות לרשויות המקומיות

ארי קלמן, כ"ב טבת תשע"ט 30/12/2018 19:47

אחרי הכישלון כינוס אגודת ישראל כינוס אגודת ישראל צילום: באדיבות המצלם

לאחר ההפסד הצורב בבחירות לרשויות המקומיות, אגודת ישראל מתכנסת לדיון מיוחד של הנהלת המפלגה וקוראת לערוך 'בדק בית' בתוך המפלגה, כאשר מזכיר המועצת מתוודה כי הציבור החסידי לא יצא להצביע ביום הבחירות.

לדברי מזכיר מועצת גדולי התורה החסידית, "לא סוד שחלק גדול מהחסידים לא הגיע להצביע ברשויות. אומרים שהופכים להיות קנאים יותר ואינני יודע אם זה נכון. אבל צריך לברר זאת. האם יש חסידים שהופכים לקנאים שלא באים יותר או שזה נקודתי וחד פעמי".

ולצר הוסיף כי, "אלה שלא באים להצביע מנותקים מכל הגזרות הקיימות על גיוס ותקציבים. בבית שמש גם צעקנו על זה. העובדה שאבוטבול לא נבחר, זה אומר דרשני. ההישגים של אגודה עצומים, אך לא רואים שיש הרמוניה מספיקה".

מנגד, סגן השר יעקב ליצמן קרא להניח את מערכת הבחירות מאחור, כשלדבריו "שמנו את הבחירות המקומיות מאחורינו. מתקדמים לעבר הבחירות הארציות ונצליח בס״ד".

לדברי ליצמן, "נלך יחד עם דגל בבחירות הקרובות. לפני שנשב עם דגל על כל הפרטים, נצטרך לשבת בתוכנו כדי לקבוע מה היה ומי יהיה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. משרד הפנים שווה 5-6 מנדט ינהל בני ברק ובית קברות ליטא ממעשיהו  (ל”ת)


  2. בית קברות ליטא בארץ הקודש  (ל”ת)


  3. תרוץ מטופש למה קבלו 6,3  

    א

;