1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

מנהיג הציונות הדתית רומז: ישי לא פרטנר

החלום של ישי נגוז: הרב דרוקמן רומז הערב כי אין מקום לאלי ישי במפלגתו "הציונית" • בכך סותם הרב את הגולל על הקמת גוש מאוחד בין ישי לבית היהודי

ארי קלמן, כ"ב טבת תשע"ט 30/12/2018 22:19

מכה למפלגת יחד? לא שותף. הרב דרוקמן לא שותף. הרב דרוקמן צילום: הדס פרוש ויונתן זינדל, פלאש 90

מנהיגה הרוחני של הציונות הדתית ושל מפלגת הבית היהודי, הרב חיים דרוקמן, מרמז על התנגדותו בעניין צירופו של אלי ישי לסיעת הבית היהודי המאוחדת, לאחר שהשרים שקד ובנט נטשו את המפלגה.

בראיון שהעניק הערב (ראשון) התייחס הרב דרוקמן לאפשרות המדוברת ולפיה אלי ישי יחבור לסיעת הבית היהודי המאוחדת ואמר כי ״צריך להזמין ציונים דתיים, ולא מי שאיננו ציוני דתי״, בכך רמז שאין מקומו של אלי ישי החרדי במפלגה שכזו.

הדברים מגיעים לאחר שבשעות האחרונות עולה שמו של אלי ישי כמי שעשוי לחבור לסיעת הבית היהודי, לאחר שלטענת מקורביו כשלו הניסיונות להקמת מפלגה עצמאית בראשותו.

ובתוך כך, בישיבת סיעת הבית היהודי שנערכה הערב הוסכם כי יש צורך לפעול בהקדם ליצירת רשימה מגוונת ורחבה של נשים וגברים, צעירים וותיקים שתייצג את כלל הציונות הדתית לקראת הבחירות לכנסת ה-21.

לצורך כך, תתכנס מחר סיעת הבית היהודי יחד עם הוועדה המיוחדת שהוקמה בתיאום עם הסיעה וזאת על מנת לגבש לוחות זמנים למציאת שיטה מוסכמת לבחירת יו׳׳ר המפלגה והמועמדים לכנסת. ההחלטה תובא לאישור מרכז המפלגה בימים הקרובים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כמו שהכניסו את בנט שהוא לא ממש דתי ככה אפשר להכניס את אלי ישי שלא ממש ציוני  (ל”ת)

  קני

 2. לטענת עורכי הכותרת, אלי ישי דתי?  (ל”ת)


 3. בושה וחרפה  


 4. מי ירצה את אלי ישי?? הוא שווה פחות מ 15,000 קול  (ל”ת)

  דוד בן ישי

 5. קולות לטמיון ?  

  יוסי

 6. ר' דרוקמן חושש למעמדו  

  מאיר

 7. הרב דרוקמן אדם גדול, לא 'מנהיג הציונות הדתית'  

  מרקוס

;