1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

מחכים שיחלים: בני עדיין מורדם ומונשם

הרעייה שהצילה את חייה של בעלה - איש הפרסום החרדי, מבקשת שישלחו לבעלה הודעות פרטיות, אותן יראה כשישוב לאיתנו | בינתיים הוא עבר צנתור מורדם ומונשם ומקווים כי יחלים במהרה

אלי שלזינגר, א' שבט תשע"ט 07/01/2019 16:07

תפילות לשלומו של איש הפרסום רופאים מבצעים צנתור לב רופאים מבצעים צנתור לב צילום: הדס פרוש, פלאש 90

למעלה מיממה חלפה מאז איבד בני, איש פרסום חרדי ועיתונאי בעיתון 'הדרך', את הכרתו בפתאומיות תוך כדי שינה, ומאז הוא מאושפז במצב קשה במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שיבא בתל השומר. 

בקבוצת ה-whatsapp המשפחתית, הועברה בקשה בשם אשתו אסתי, שישלחו לבעלה הודעות פרטיות, על כך שמתפללים עליו ומחכים שישוב לאיתנו בעז"ה. "הרופאים אופטימיים, אשתו חזקה ובעזרת השם בני יקרא את כל ההודעות בקרוב מאוד", אמר ל'בחדרי חרדים' מכר המשפחה.

בני, איש פרסום ויחסי ציבור, רק בן 34 ואב לילד בן 11, הלך לישון ולא חלם כיצד והיכן יסיים את הלילה. תוך כדי שינה, רעייתו אסתי התעוררה וחשה בצמא, אז שמעה את הנשימות הכבדות של בעלה.

אסתי הזעיקה את צוותי הרפואה, תוך שמדריכים אותה איך לבצע פעולות החייאה ראשוניות. לאחר שנעשו פעולות החייאה במשך כ-25 דקות הוא פונה לבית החולים שם עבר צנתור, ומאז הוא מורדם ומונשם במחלקת טיפול נמרץ.

אתמול (ראשון) בערב נערכו תפילות לרפואתו בהיכל בית הכנסת שבישיבת "דרך התורה" ברחוב אנילביץ בבני ברק, שם בני משמש כגבאי.

הגולשים מתבקשים להעתיר בתפילה ולקרוע שערי שמים, עבור בנימין נתן בן בילא, לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בני, תרגיש טוב! רפואה שלימה! בעז"ה תקום ותמשיך לעזור לכולם כמו שאתה תמיד עוזר...ואסתי תמשיכי!!! את אישה מדהימה! כל הכבוד שנשמע רק בשורות טובות....  (ל”ת)


  2. בני רפואה שלמה עד 120 והרבה הצלחה  (ל”ת)


;